Kto z was ma dosc gleby i wraca do seryjnego zawieszenia???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dEDOs22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 22:40
Lokalizacja: _BIaŁYSTOk_
Kontakt:

Post autor: dEDOs22 » śr lip 12, 2006 23:30

hmm tak czytam czytam i sie zastanawiam czy jest sens kupna zwiechy sportowej bo w białymstoku drogi równiez wołaja o pomste eh ta polska .



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » śr lip 12, 2006 23:40

czy jest sens....wszystko zależy od Ciebie....moim zdaniem jest sens, jeżdżę bardzo dużo, po całej Polsce i nie wyobrażam sobie jazdy bez gleby ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » czw lip 13, 2006 00:44

Ja bez twardego zawieszenia to jeździć nie mogę. ani w zakręty nie da się wchodzić jak należy, ani nie czuje się tak auta. To, ze zawieszenie i jego elementy się szybciej zużywaja się dla mnie nie liczy.



Awatar użytkownika
XenO
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: czw mar 03, 2005 19:39
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: XenO » czw lip 13, 2006 07:50

Ja jezdze cały czas na sportowym zawiasie -60 -40 i nie mam ochoty rezygnowac z tego bo bez tego byla by lipa poprostu.Juz sie przyzwyczailem a nawet po kiepskich drogach da sie jakos przejechac wiec wszystko zalezy od wlaściciela czy chce czy nie :bigok: Ja nie zrezygnuje z zawiechy napewno :bigok:


Mk4 GTI 1.8 T
Mój VW -- viewtopic.php?f=160&t=221264
Moje aukcje - zobacz warto !!!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1959642" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Tamj/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » czw lip 13, 2006 08:24

ja u siebie niestety muszę zmienić zawiechę bo mój gwint się kończy amorek się wylał,ale to przeze mnie bo niestety skonczyly się odboje mi się nie chciało wyjąć zawiechy i założyć nowych i taki jest efekt że na dziurze gdzieś mi dobił i skończył swój żywot.ale koledzy którzy piszą że jeżdżą po całej POlsce i nic to chyba mają terenówki a nie zglebowane golfiki bo ja na konkretnym obniżeniu tarłem misą i wahaczami na niewielkiej górce na drodze, nie mówiąc już o koleinach, które były nieprzejezdne.tak więc gwint na śmietnik(chociaż i tak można dalej na nim śmigać bo tam czerwone sprężynki tak więć w zxakrętach się trzyma),a zakładam KYB gazowe +seryjne springi.to jest włąśnie kompromis między twardością a komfortem,bo auto nie buja się na nich jak na olejowych a koło normalnie pracuje i wybiera dziurki, a nie jak w przypadku gwintu.pozdro


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » czw lip 13, 2006 09:13

ja 2 lata jezdze juz na zawiasia 60/40 i tez mam dosc....heh ...szukam gwinta aby posadzic golfika jeszcze nizej na 80/60 :bigok:


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » czw lip 13, 2006 10:15

ćwikła pisze:ja 2 lata jezdze juz na zawiasia 60/40 i tez mam dosc....heh ...szukam gwinta aby posadzic golfika jeszcze nizej na 80/60 :bigok:
no to chyba szykujesz golfa tylko na wypady typu majowka i vw mania,ja bo raczej nie da rady już tak jeździć.ja tak miałem spuszczonego swojego na początku,tak że 13" mi się pochowały w nadkolach,a hokej prawie stykał się z podłożem.tak sobie zrobię jak kupię komfortowe mk4,a mk3 zostanie tylko na takie wypady.


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » czw lip 13, 2006 10:19

Christopherek pisze:
ćwikła pisze:ja 2 lata jezdze juz na zawiasia 60/40 i tez mam dosc....heh ...szukam gwinta aby posadzic golfika jeszcze nizej na 80/60 :bigok:
no to chyba szykujesz golfa tylko na wypady typu majowka i vw mania,ja bo raczej nie da rady już tak jeździć.ja tak miałem spuszczonego swojego na początku,tak że 13" mi się pochowały w nadkolach,a hokej prawie stykał się z podłożem.tak sobie zrobię jak kupię komfortowe mk4,a mk3 zostanie tylko na takie wypady.
Golfa mam do jazdy codziennej....jezdze nim wszedzie....jak narazie nie jest zle...troche porysowane wachacze i pogietra miska...oberwany raz hokej(zima)....chce autko jeszcze bardziej utwardzic...nie wyobrazam sobie jazdy bez gleby..ja mam kola 16 cali wiec bedzie wyzej stal niz na kolach 13...ba watpie ze miales profil 60 czy 70



Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » czw lip 13, 2006 11:18

ćwikła pisze:
Christopherek pisze:
ćwikła pisze:ja 2 lata jezdze juz na zawiasia 60/40 i tez mam dosc....heh ...szukam gwinta aby posadzic golfika jeszcze nizej na 80/60 :bigok:
no to chyba szykujesz golfa tylko na wypady typu majowka i vw mania,ja bo raczej nie da rady już tak jeździć.ja tak miałem spuszczonego swojego na początku,tak że 13" mi się pochowały w nadkolach,a hokej prawie stykał się z podłożem.tak sobie zrobię jak kupię komfortowe mk4,a mk3 zostanie tylko na takie wypady.
Golfa mam do jazdy codziennej....jezdze nim wszedzie....jak narazie nie jest zle...troche porysowane wachacze i pogietra miska...oberwany raz hokej(zima)....chce autko jeszcze bardziej utwardzic...nie wyobrazam sobie jazdy bez gleby..ja mam kola 16 cali wiec bedzie wyzej stal niz na kolach 13...ba watpie ze miales profil 60 czy 70
miałem profil 70 bo to były zimówki.a teraz mam 14/60,jeździ sie spoko ale do momentu gdzie zaczynają się "hopki" niestety muszę zwalniać czaem i do 50 na trasie bo auto odbije się zaczyna startować i spada michą na dól i bum.moje wahacze też są wy ślizgane,micha tak samo,ale niestety chcę już normalnie jeździć.a na kyb gazowych nie jest taki miękki,w zakręty tęż ładnie wchodzi.hokej w zimę też dostawał,jest pęknięty.Gdyby nie to że jest taki twardy to bym daklej na tym jeździł.a orientuje się ktoś czy można poddać regeneracji gwint?


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » czw lip 13, 2006 11:38

Gwint mozna poddawac regeneracji i znam wiele osób ktre tak zrobily....to widzisz ma wysoki profil...opona miekka i stad tez takie sie "giecie" ja obecnie mam kola 16 cali i profil 45...jest twardo ale chce jeszcze twardziej i nizej....dlateog chde kupic gwint bo jak bedzie za nisko zawsze mozna wyregulowac sobie wysokosc optymalnie


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » czw lip 13, 2006 11:41

ćwikła pisze:znam wiele osób ktre tak zrobily
Ja np regenerowałem :okej: I jest jak nówka ,amory robili od podstaw



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » czw lip 13, 2006 13:26

Christopherek pisze:ale koledzy którzy piszą że jeżdżą po całej POlsce i nic to chyba mają terenówki a nie zglebowane golfiki
hehe, jeżeli chodzi o mojego golfika....może i dla niektórych to terenówka...jak dla mnie leży całkiem nieźle ;)

Obrazek


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

wejlantf

Post autor: wejlantf » czw lip 13, 2006 14:03

dEDOs22 pisze:hmm tak czytam czytam i sie zastanawiam czy jest sens kupna zwiechy sportowej bo w białymstoku drogi równiez wołaja o pomste eh ta polska .
spoko, u mnie jest -60/-60, do tego kapcie na profilu 45 i jakoś się turlam :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 362 gości