Jaki kupić ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
king66
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:56
Lokalizacja: chełmno, kuj-pom
Kontakt:

Post autor: king66 » pn sty 17, 2005 10:06

i nie bierz czasem auta ze skrzynia IV !!!!
istne nieporozumienie a wymiana skrzyni to nonsens dodatkowe 300zl w przypadku benz. a 500zl dla diesla
poza tym skrzynie uzywana kupic to jak kota w worku nigdy nie wiesz co w srodku bedzie....

popatrz tez czasem czy nie byl szczepiony bity
wogole poczytaj co w jakim roku bylo zmieniane i bedziesz wiedzial czy sie zgadza rocznik takie *#cenzura#* jak zmiana ukl elektrycznego w 88' drzwi jakie wersje w srodku...
no i ile w kraju jezdzi i jak koles nim jezdzi w przebiegi nie wierz bo czesto sa krecone zwlaszcza w dieslach
aha i nie daj sobie wkrecic ze:
panie ma oryg. 220tys ja mam go 3 lata i zrobilem nim 120tys. i brzytwa...
bo jak zrobil nim 120tys. przez 3 lata to musisz pamietac ze nie ma aut ktore maja 10 lat i mniej niz 150 tys km najechane

powodzenia w wyborze
pozdro :helm:


tak naprawdę to tylko M-B W114280CE albo carrera911 72' ...oba mnie kręcą (MB, VAG, PORSCHE... reszta to podróba)

Awatar użytkownika
baklazan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob gru 25, 2004 02:17
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: baklazan » pn sty 17, 2005 20:47

king66 pisze:i nie bierz czasem auta ze skrzynia IV !!!!
istne nieporozumienie a wymiana skrzyni to nonsens dodatkowe 300zl w przypadku benz. a 500zl dla diesla
poza tym skrzynie uzywana kupic to jak kota w worku nigdy nie wiesz co w srodku bedzie....

popatrz tez czasem czy nie byl szczepiony bity
wogole poczytaj co w jakim roku bylo zmieniane i bedziesz wiedzial czy sie zgadza rocznik takie *#cenzura#* jak zmiana ukl elektrycznego w 88' drzwi jakie wersje w srodku...
no i ile w kraju jezdzi i jak koles nim jezdzi w przebiegi nie wierz bo czesto sa krecone zwlaszcza w dieslach
aha i nie daj sobie wkrecic ze:
panie ma oryg. 220tys ja mam go 3 lata i zrobilem nim 120tys. i brzytwa...
bo jak zrobil nim 120tys. przez 3 lata to musisz pamietac ze nie ma aut ktore maja 10 lat i mniej niz 150 tys km najechane

powodzenia w wyborze
pozdro :helm:
i tu sie nie zgodze!! SA niekrecone auta z mniej jak 150 paczek na blacie!! wystarczy poszukac jest ich malo ale SA !! mam u siebie na gofie 88 pelna niemeicka dokumentacje na 64 000 sam go zwiozlem z landow jest ksiazka serwisowa i w ogole !! a skrzynka 4 jest bardzo fajna jezdzilem golfem z 4 i 5 coprawda 5 bieg to ekonomia ale przy 4 jest przyspieszenie lepsze
pozdrufki!!


kto szybko jedzie tego wolno niosa

Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Post autor: TACYK » pn sty 17, 2005 20:53

Polecam ropke sam jezdze dieslem zrobilem co prawda 19 tys tym samochodem ale bez awaryjnie rocznik to 89 sciagnolem go z niemiec fakt ze pakuje kase ale chodzi o estetyke a nie awaryjnosc,a powiem Ci jeszcze ze jezdzac ok 100 spali Ci ok 4.5 ropy czy opalu jak wolisz.Niepozalujesz jesli znajdziesz fajnego dieselka.Pozdrawiam :pub:



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pt sty 21, 2005 01:37

kolega ma do sprzedania golfa 2 diesla ok 9500 zł jakieś propzycje to na pocztę miomio1@ wp.pl



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pt sty 21, 2005 02:41

ile????9500
za mk2 to chyba GTD z intercoolerem i wersja GL



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 382 gości