Denerwujacy dzwiek w mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » czw maja 18, 2006 21:08

no berde musial poprobowac.... z alternatorem robilem niedawno (lozyska i inne) wiec obstawiam napinacz... tyl;ko nigdy bym nie pomyslal ze napinacz moze wydawac taki dzwiek :) szkoda ze nie da sie fury odpalic bez rozrzadu :) a w pompie wody jest cos co moze brzeczec?



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » czw maja 18, 2006 22:54

KamilW pisze:no berde musial poprobowac.... z alternatorem robilem niedawno (lozyska i inne) wiec obstawiam napinacz... tyl;ko nigdy bym nie pomyslal ze napinacz moze wydawac taki dzwiek :) szkoda ze nie da sie fury odpalic bez rozrzadu :) a w pompie wody jest cos co moze brzeczec?
lozysko

u mnie np. pompa wody glosno chodzi

ostatnio jak sciagnalem pasek,wspomagania i pompy to poprostu cisza az sie zszokowalem



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » czw maja 18, 2006 23:04

wlasnie glosnea prace paska ostatnio zwalczylem... tylko ze u mnie piszczal :) teraz jeszcze irytuje mnie ten dzwiek...



preker20
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 662
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 23:40
Lokalizacja: lodz/zgierz
Kontakt:

Post autor: preker20 » pt maja 19, 2006 06:33

kamil a spruboj minimalnie poluzowac pasek rozrzadu


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/176151.html][img]http://images.spritmonitor.de/176151.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pt maja 19, 2006 09:23

tylko troche to moze byc niebezpieczne... bo jest teraz naciagniety wg zalecen wiec nie chce zeby mi przedkoczyl... szczegolnie ze paski ktore zrobily 60000km nie szczegolnie lubia zmiany naciagu :) Panowie doradzcie jakas firme produkujaca napinacze :) co macie u siebie i za ile?



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pt maja 19, 2006 09:25

KamilW pisze:tylko troche to moze byc niebezpieczne... bo jest teraz naciagniety wg zalecen wiec nie chce zeby mi przedkoczyl... szczegolnie ze paski ktore zrobily 60000km nie szczegolnie lubia zmiany naciagu :) Panowie doradzcie jakas firme produkujaca napinacze :) co macie u siebie i za ile?
Odlaczales pasek klinowy i sprawdzales bez niego :?:



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pt maja 19, 2006 09:37

Nie mialem jeszcze okazji... siedze chory w domu... zbieram sugestie co robic :)

[ Dodano: Czw Wrz 14, 2006 17:24 ]
Witam. Dawno nie odwiedzony temat znowu wrocil. Udalo mi sie co nieco sprawdzic. Pompa wody jest nowa i na bank nie dzwoni, po sciagnieciu paska klinowego nadal to samo wiec przyczyna jest na 100% w silniku. Rozrzad wymieniony na nowy wiec to tez nie to. Ktos moze ma jeszcze jakies sugestie bo mi sie pomysly skonczyly!!! Przy ok 900 obr na minute slychac machaniczne dzwonienie. Cisza i wyzej i nizej. Pozatym zadnych negatywnych objawow.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 267 gości