Dorobienie kluczyka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg

Post autor: greg » sob lip 07, 2007 12:13

OZW pisze:Posiadam Mk4 rok 99.
inek01, zauważyłeś - wiec to jest jednak crypto



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob lip 07, 2007 13:14

greg pisze:inek01, zauważyłeś - wiec to jest jednak crypto
Na to wyglada.


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Frogi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw lip 19, 2007 08:27
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: Frogi » czw lip 19, 2007 08:35

chcialem sie pdpiac pod temacik , czyli jak mam vw golfa 01 to nie zaprogramuje bo immo bedzie blokowal mi ten kluczyk ?? A to programowanie centralnego zamka to gdzie sie odbywa ten gosciu co dorabia klucze mi to zrobi czy jakis elektroniczny ? Ile kosztuje taka przyjemnosc bo kluczyk z czystym grotem 145zl.



greg

Post autor: greg » czw lip 19, 2007 08:48

Frogi pisze:chcialem sie pdpiac pod temacik , czyli jak mam vw golfa 01 to nie zaprogramuje bo immo bedzie blokowal mi ten kluczyk
zaprogramujesz pod jednym warunkiem - kupisz czystą pastylkę crypto 48. Z piloytem też nie problem tylko musis mieć tą samą częstotliwość



Frogi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw lip 19, 2007 08:27
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: Frogi » czw lip 19, 2007 10:58

ja mialem scyzorki obydwa klucze tylko bez tych koncowek metalowych do podpiecia pod inne klucze , i teraz sobie wymienilem bo ta koncowka jest na czesci z bateria i dokupilem sobie taka czesc , ale mam problem z centralnym , jak otwieram kluczykiem to otwiera sie caly samochod i zamyka i kierunki migaja , a z centralnego nie dzialaja zamykania i otwierania , dzwonilem do tego od ktoreog kupilem samochod to mowil ze piloty wariowaly to odpieli cos tam nadole pod stacyjka jest jakis kluczyk i moze przez to , bo wymienilem bateria i piloty powinny byc ok , ale co to jest to pod stacyjka ? :D Czy bede mogl gdzies pojechac i mi przeprogramuja piloty jak sie okaze ze to nie to, ile takie cos bedzie kosztowac w autoryzowanym salonie ? czy lepiej do jakiegos punktu gdzie centralne montuja



greg

Post autor: greg » czw lip 19, 2007 13:03

Frogi, wszystko zależy co masz przykręcone do rury od kierownicy do przekładni, czy to jest sprawne
Ostatnio zmieniony czw lip 19, 2007 13:04 przez greg, łącznie zmieniany 1 raz.



PS83BXL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pn lip 14, 2008 18:40
Lokalizacja: podlasie,bruxela

Post autor: PS83BXL » ndz wrz 14, 2008 17:14

greg pisze: Co od pastylki ok + nowy dorobiony grot. Pozostaje pytanie - masz przywieszkę z numerem kodu immo czy nie - jak nie masz to albo wyjmujesz zegary i ktoś ci sczyta kod z pamięci zegarów albo posiadasz umiejętność jak to zrobić.

[ Dodano: Sob Lip 07, 2007 9:26 am ]
daniellw pisze:3) czy oprócz programowania immo trzeba programować pilota do centralnego?
tak ale to akurat nie jest trudne

[ Dodano: Sob Lip 07, 2007 9:40 am ]
pierwszy i drugi link ok - trzeci nie - bo w naszym stosowany jest raczej krypto 48
Czy ktos wie co to za umiejetnosc odczytania tego kodu immo.
Czy chodzi jakies 2cyfru +5cyfr odczytywanycz na obudowie zegarow(cos gdzies o tym czytalem).,i jakos odczytanie z tych cyfr czy cos .?

pomozcie bo mam tylko jeden kluczyk i niewiem od czego zaczac,ale jak bym mial pin to bym kupil pastylke i zakodowal .



Awatar użytkownika
beetle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: pt sie 10, 2007 14:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: beetle » ndz wrz 14, 2008 17:27

masz golfa z 2002 wiec najprostsza metoda uzyskania kodu immo jest uzycie interfejsu i programu vagtacho.
ja tak zrobilem u siebie i wlasciwie ten zestaw (vagtacho 2.2) jest mi juz niepotrzebny i jest do kupienia.


Krzycho, black new beetle 2.0i apk>aqy '99
www.newbeetle.pl
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości