Nie potrafie wyciagnac radia:(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob maja 13, 2006 12:54

spytam sie kolegi nie takie radyjka wyciagal z auta ;) moze cos podpowie jak nie bedzie za pozno a proponuje ci zostaw otwarte okno i stoj za rogiem napewno wymontuja ci tylko zdaz ich zlapac



Awatar użytkownika
krzysio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: pn sie 15, 2005 06:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysio » sob maja 13, 2006 14:51

wiem jak to zrobić, tylko pokaże na fotkach, zaraz

Obrazek
Obrazek

wkładasz śrubokręty w zaznaczonemiejsca, maksymalnie "płasko", tuż pod plastykiem jest z każdej strony blaszka, która blokuje radio, musisz je nacisnąć, i za pomocą srubokrętów pociągnąć je w swoją stronę


[you] dobrze że jeździsz vw

Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » sob maja 13, 2006 17:20

Krzysio - wiekie dzieki, napisz tylko bardziej szczegolowo - co znaczy 'plasko' - tzn. jak najnizej (przy dolnej krawedzi radia)? co znaczy 'nacisnac' - nacisnac w dol (w kierunku podlogi) czy do przodu? Co mam pociagnac w swoja strone? Radio? Blaszki?

[ Dodano: 13 Maj 2006 21:40 ]
Ok, radio wyjete i wsadzone juz nowe. Szkoda ze nie wszystkie sygnaly sie zgadzaja. Musialem zamienic miejscami +zasilania i + stacyjki. Regulacja jasnosci tez dziala odwrotnie - wszystkie lampki jasniej - radio ciemniej:) Chyba odepne calkiem sygnal regulacji jasnosci, albo dopne przez fotoopor.



Awatar użytkownika
krzysio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: pn sie 15, 2005 06:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysio » sob maja 13, 2006 22:13

no rzeczywiście trochę niejasno napisałem, ale ciężko to opisać, bo sam dokonałem tego metodą prób i błędów, ale skoro masz wyjęte, to znaczy, że sobie poradziłęś z nim :D


[you] dobrze że jeździsz vw

Awatar użytkownika
michas28
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: śr sty 19, 2005 19:06
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Post autor: michas28 » sob maja 13, 2006 22:51

a ja ci podpowiem bardziej prosto wykrec caly srodkowy nawiew z radiem włacznie i napewno nic nie polamiesz a jak wykrecisz calosc to zobaczysz zabezpieczenia które radio trzymaja


Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem

Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » ndz maja 14, 2006 09:34

W mk3 chyba srodkowy nawiew (gdzie jest radio) jest z cala gorna czescia deski i zdjecie jej to sporo roboty.



Awatar użytkownika
krzysio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: pn sie 15, 2005 06:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysio » ndz maja 14, 2006 19:22

napewno, próbowałem z boku odkręcić, i okazało się, że każdym razem muszę następną część odkręcić, ale jak chcesz kupić jakieś inne radio, to pewnie będzie i tak musiał to zrobić, żeby przykecić je (chyba, że będzie miało podobne blaszki blokujące)


[you] dobrze że jeździsz vw

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości