kopie mnie prad

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz maja 07, 2006 09:15

Paweł Marek, to dlaczego nigdy cie nie kopnie w samym aucie tylko przy wysiadaniu jak masz noge na ziemi?gdyby to byla roznica miedzy toba a autem to jak bys dotkna stacyjki to juz by cie pierd... a nie tylko przy wysiadaniu.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz maja 07, 2006 09:23

To dotknij sobie palcem stacyjki (metalowej części). Mnie kopie właśnie wtedy. Może nie zawsze tak jest. Ja to u siebie sprawdziłem i kopie. Normalnie wyciągając kluczyk łapiesz za plastyk kluczyka. Co do butów też sprawdziłem, że cholera w skórzanych nie kopie, a w adidasach na gumie kopie. Też mnie to wkurza ale cóż. Zamykam łokciem a i tak czasem zdrowo obrywam. Np dziś rano mimo że padało.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz maja 07, 2006 09:34

ja dzis rano tez jechalem i na szczesci ok.ale Paweł Marek, mnie nigdy ale to nigdy nie walnelo w aucie tylko jak jedna noga na ziemi.u ciebie to ty jestes naladowany musisz wieczorami bardziej sie rozladowywac umnie pomaga i mnie w srodku nie kopie ;) zmien ubranie nos z innego materialu



tetet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 22:35
Lokalizacja: NT

Post autor: tetet » ndz maja 07, 2006 09:40

Witam, czasami odgromniki pomagają ale nie zawsze , najlepszy sposób ,zawsze pewny, to wychodząc najpierw złapać się za drzwi , ramkę okna a potem wychodząc nogami cały czas trzymając ręką drzwi , na pewno nie kopnie , chyba że jeździcie na boso !!



Awatar użytkownika
Sebo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: pn mar 14, 2005 09:29
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Sebo » ndz maja 07, 2006 09:57

Panowie. Wy nie wiecie co to znaczy ostry kopniak elektronów.
Pracuje przy produkcji folii. Tam to dopiero rypie. Po każdym dotknieciu folii strzał jak z paralizatora. Z autopsji wiem, że najgorzej kopie jak się ma ciuch z sztucznego tworzywa. Bawełna + trampki na cieńkiej podeszwie to jest rozwiązanie.


www.vwgolf-slask.info

Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » ndz maja 07, 2006 10:02

Te paski rozladowujace przewaznie pomagaja (choc nie zawsze), mozna dac dwa, po obu stronach. Ja mialem ten problem przy innym aucie. Nauczylem sie odpowiednio wysiadac:) Przed wyjsciem z auta najpierw mocno lapalem reka metalowa czesc karoserii (np. drzwi nad oknem) i trzymajac wysiadalem. To powoduje rozladowanie bez tego nieprzyjemnego wstrzasu:)



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz maja 07, 2006 10:03

Sebo, a *#cenzura#*...la cie kiedys przetwornica wysokiego napiecia w telewizorze?gdyby nie wysoka kanapa umnie w pokoju to do dzis by mnie szpachelka ze sciany zdrapywali,nie mowiac jak kiedys podlanczalem silnik elektryczny u jakiegos bambra i zlapalem za 3 fazy (jakis burak wkrecil bezpieczniki bo mu cos niedzialalo na zakladzie) stary przez 3 dni mi reka latala nie moglem kielicha przechylic nawet przez slomke z kumplami pilem



Awatar użytkownika
Szyszon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 09:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Szyszon » ndz maja 07, 2006 10:24

Per pisze:Kolego nogom golfa nie nie nie nie........ to nie może być
On mnie prądem, ja go butem :satan: szczerze niewiele to daje bo jak wsadzam kluczyk to i tak iskra idzie


Pozdrawiam
Szymon
[img]http://www.robisoft.com.pl/szyszon/vwgolf/golf.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » ndz maja 07, 2006 10:47

Hym dziwne ja bym twierdził ze ładunki sa zgromadzone na ubraniu człowieka a nie na karoserii samochodu. Tez tak miałem kiedy jeździłem w ortalionowje kurtce przeciw deszczowej. Wtedy auto tez mnie nieźle kopało. Moze to kierowca sie elektryzuje podczas jazdy pociarając ubraniem o tapicerke fotela w wyniku duzego nagromadzenia kurzu ??? Sprawa watra przeprowadzenia eksperymentu ...... Co do tych pasków to fajny bajer w polonezie i w 125 ale nie w golfie bedzie ostro wiochą zalatywać.

Pozdrawiam


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz maja 07, 2006 10:50

Atomic10, zgadzam sie wiocha jak cholera juz wole zeby mnie kopalo.ale kiedys w renaulcie zamontowalem mniejwiecej po srodku auta i nie bylo widac,no co lepszy by pomyslaj ze wiesniak z pola zjechal i siano mu sie ciagnie.



martinez76
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 383
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 23:06
Lokalizacja: warszawa

Post autor: martinez76 » ndz maja 07, 2006 11:03

zastanawia mnie tylko jedno, przeciez od poczatku nie kopalo, jezdze golfem juz ladnych parenascie lat, a kopie mnie od kilku.
kiedys tak nie bylo, niby co sie stalo ze teraz kopie.
jezdze w roznych ubraniach , mam teraz pokrowce i kopie.
bez pokrowcow tez kopal.
moze problem jednak jest zwiazany z elektryka? moze sa jakies przebicia?



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » ndz maja 07, 2006 11:08

Hym ja jak auto umyjesz to tez sa takie objawy ?? Czy tylko jak brudny jest ?? Widze ze mozna sesje naukowa zrobic na ten temat.
piotr2 pisze:zamontowalem mniejwiecej po srodku auta i nie bylo widac


Gratuluje pomysłu przynajmniej jedna osoba pomyslała :-)


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

Lypa1984
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 25, 2006 13:53
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Lypa1984 » ndz maja 07, 2006 20:46

ten patent z trzymaniem drzwi przed wysiadaniem działa!
Miałem to samo zawsze mnie waliło a jak stosuje tą metode to nie wali.

Co do kopania to kompnięcie od foli to jeszcze nic w porównaniu z kopnięciem z drążarki wgłębnej, jak walnie w łape na małym prądzie to reka do samego ramienia przez cały dzień boli.



Awatar użytkownika
GziQ
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 12, 2005 21:58
Lokalizacja: Szczecin-Gryfino
Kontakt:

Post autor: GziQ » ndz maja 07, 2006 21:59

ja jak jade z kims to czekam az pasazer wysiadzie :bajer: i niech jego pierd.... a jak jade sam to ojjj lipa jest ;p jak niekiedy pierd... to dziekuje ;p heh ja tez staram sie zamykac o ta czarna gume ktora jest na slupkach choc niekiedy i tak jakos dziadostwo kopnie ;p



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości