przewody wysokiego napięcia GOLF 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » ndz kwie 16, 2006 12:17

Nie piszę o beru bo kable z beru są drogie, a siadają niewiele dłużej niż janmory. Przerabiałem temat przez kilka lat i stwierdzam, że w tym przypadku zasada, cojest tanie, to jest drogie się nie sprawdza.



Awatar użytkownika
Krayes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: wt cze 28, 2005 19:20
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Krayes » ndz kwie 16, 2006 12:20

Forester pisze:
Krayes pisze:A ktoś mi może wyjaśnić gdzie sie znajduje ta śmieszna kopułka i palec bo ja to ciemny jestem,a chętnie bym sie pouczył i wymienił sam?? Coś nierówno pracuje na biegu jałowym i przypuszczam, że jak wymienie to i kable to będzie gites :bigok:
daj mejla to ci wysle fote kopulki
Poszło na PM. Dzieki :pub:



Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » ndz kwie 16, 2006 12:52

bartmich3 pisze:gdzie można kupić taki komplet za 150 zeta ?? z tego co wiem najtaniej znalazłem 203 kpl beru
jakbys przeczytal uwaznie to bys wiedzial gdzie, komplet tzn kable + kopulka + palec (bez swiec).

nie zawsze kable musisz wybierac te ktore zaleca producent kabli - czesto zdarza sie ze mozna znalezc taniej inny model (tej samej marki) a roznica miedzy nimi to np. dlugosc kabli lub ksztalt wtyczek

[ Dodano: Nie Kwi 16, 2006 12:53 ]
TAZ pisze:Nie piszę o beru bo kable z beru są drogie.
przeciez napisalem ze za kompolet zaplacilem ledwie 10 zeta drozej niz te janmory ale jesli dla ciebie to duzo drozej to ok...


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

Awatar użytkownika
tomekzabrze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: czw mar 23, 2006 23:43
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: tomekzabrze » ndz kwie 16, 2006 14:39

Kuntekinte pisze:
bartmich3 pisze:jaka może być cena przewodów wysokiego napięcia firmy bERU !! oraz kopułki ?? nie moge znaleźć nigdzie cennika

koło 170 moga tobie krzyknąc za przewody, kopułka koło 30, palec około 15
kableki u mnie okolo 140 zl kopulka 30 palec 15 wszystkoz beru swiece ngk okolo 16 zl sztuka taki komplecik mam u siebie w auciej wszystko chodzi super



Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » ndz kwie 16, 2006 19:14

Ostatnio widziałem kabelki Championa do mk2 na allegro za 110 pln "professional use" ;) a NGK to też kwestia ok. 170 pln - ja wybrałem Championa zobaczymy jak sie spisze. :bigok:


TDPower

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości