obroty 1,3 NZ wiem ze bylo ale...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mnich
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 22:14
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: mnich » śr mar 29, 2006 00:05

w tej chwili masz odemnie "pomogl" ,z tymi swiatlami to sie pobawie bo mam l4 :grin: do konca tygodnia wiec tylko zeby sloneczko swiecilo i do roboty :grin:



Awatar użytkownika
Egon PŃ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: czw lis 25, 2004 11:35
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Egon PŃ » śr mar 29, 2006 10:14

tauka pisze: włącz światła i dmuchawe na pierwszy stopień i ustaw obroty ta śrubką przy przepustnicy na delikatnie poniżej tysiąca. W lecie jak jeździsz bez świateł to możesz je troszke zmniejszyć. I powinno byc ok. A jezeli nie masz obrotomierza, to ciężko ustawić na oko. U mnie jest tylko problem jak auto pochodzi chwilę na wolnych , to wtedy obroty mu spadają. Ale to niezależnie czy masz światłe czy nie :)
No dokladnie.
Nawet jak masz 1000obr to jak wlaczysz swietla i dmychawe i jeszcze np tylnia szybe to potrafi spasc do 700obr. Nie trzeba jechac na ustawienie, wystarczy ustawic tak jak tauka napisal. Wlaczys swiatla i dmuchawe i ustawic tak zeby sie nie trzasl i po sprawie.
Co do stabilizatora to jestem bardzo ciekaw, ale jak jest zepsuty to pewnie ma duze napiecie, tak powyzej 14V (tak mysle) Ja mam 13,7 dlatego akumulator wytrzymał mi 6lat :hmm: no i moze ze byl firmy Moll :jezor:



Awatar użytkownika
wieczor15
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: śr mar 01, 2006 02:37
Lokalizacja: Skądś

Post autor: wieczor15 » śr mar 29, 2006 13:22

tez mam ten silniczek. i tez mam tak ze gdy załacze swaitla to obroty spadaja. radze tak jak koledzy (Tauka i Egon PŃ) . robilem juz tak duzo razy. dam ci jeszcze jedna rade. najpierw przeczysc przepustnice bo po zimie i w ogole jak dugo nie czysciłes to bedzie zawalona(najlepiej przemyj ja benzyna ekstrakcyjna), a potem ustaw obroty . zobaczysz ze jak wyczyscisz przepustnice to obroty zarz sie podniosa i bedziesz musiał obnizyc- przynajmniej a tak mialem jak wyczyscile przepustnice.

pozdr.



Awatar użytkownika
Egon PŃ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: czw lis 25, 2004 11:35
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Egon PŃ » śr mar 29, 2006 13:45

No czyszczenie przepustnicy to podstawa. Tak jak kopulka, swiece, kable tak tez przepustnica musi byc wyczyszczona.
Jesli nigdy tego nie robiles to napewno polecam. Zerowe koszty



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 315 gości