Podczas puszczenia kierownicy zjezdza do lewej strony...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw mar 23, 2006 19:49

zobacz jeszcze czy jedno koło nie jest bardziej gorące od drugiego, być może trzyma Ci lekko hamulec jednego koła (np. zatarte prowadnice siodła hamulca i nie wraca na swoje miejsce - nie luzuje tarczy)


:-k ...

Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » czw mar 23, 2006 20:40

Cos czuje, ze bede musial sie wybrac do mechaniora... bo na mnie to za duzo do sprawdzenia tego wszystkiego ... ;) ale najpierw sprawdze czy jeszcze nadal to sie dzieje, zeby miec pewnosc. Ogolnie to po tej zimie golfik zaczal swirowac, to znosi na lewa strone, to traci moc, gasnie w dni wilgotne i deszczowe, eh... :|

[ Dodano: Pią Mar 24, 2006 11:26 ]
misiek10111 pisze:
Wysłany: Dzisiaj 15:12




A ile powinno byc atmosfer, bo w przednim mam bodaj 2,3...
koła przednie: 2,0 -2,2
koła tylne: 1,8 - 2,0
OK, ustawilem tak jak napisales, okazalo sie, ze w kole od strony kierowcy mialem 1,5, wczesniej sprawdzajac wydawalo mi sie, ze 2,3 ale patrzylem na inna skale, bo na moim cisnieniomierzu sa jakies dwie skale. Sprawdzilem sobie tyl, co wczesniej mialem pompowany na przegladzie technicznym i okazalo sie, ze niby jest 2,5, spojrzalem na druga skale i bylo 1,8 czyli tyle, ile byc powinno. Wiec przod dalem 2,0, a tyl 1,8. Zobacze czy cos to da... ;)


www.SportCom.PL

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości