czyzby lozyska?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

fibolek

Post autor: fibolek » czw mar 23, 2006 20:46

preker a czy jak bujniesz autko tak pczając je w bok to czy czujesz jak gdzieś ma luz?
Bo jeśli tak to sprawdź zawiechę dokładnie gumy sworznie wachaczy.
Po drugie jezeli łozysko umiera to by ci szumiało wkołach przy skrecie.A jeżeli by ci padło łozysko na amorku to weź otwórz klapę(maskę) i delikatnie naciśnij do dołu to ci bedzie latać(wogóle amorek by latał).A jezeli wczasie jazdy czujesz luzy na kierze to drążek.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw mar 23, 2006 20:59

fibolek pisze:Misiek your the best.
ale miło sie zrobiło, dzieki i na wzajem :pub:
preker20 pisze:zastanawialem sie nad bieznikowanymi ale rozne opinie na ten temat kraza
ja mam (w letnim zestawie) na tyle załozone nalewki a na przód to bym nie zakładał - ale tak jak piszesz różne są opinie


:-k ...

preker20
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 662
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 23:40
Lokalizacja: lodz/zgierz
Kontakt:

Post autor: preker20 » czw mar 23, 2006 21:07

fibolek, bylem dzis na trzepaku i teorytycznie nic nie widac drazki gumy i inne niby ok
teraz jush ciemno ale jutro oblookam jeszcze raz dokladnie te poduchy amorow...ale nie wydaje mi sie. moze faktycznie tak troche ma byc


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/176151.html][img]http://images.spritmonitor.de/176151.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » czw mar 23, 2006 21:35

fibolek pisze:może i luz powinien być ale taki żebyś ty ani aparatura go nie wychwyciła
No nie wiem,nie jestem specem,przewaliłem dopiero kilkanaście samochodów i w każdym tego luzu dało sie troche wyczuć i nic złego sie nie działo,dlatego pytam ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 331 gości