szarpie,przerywa,gasnie,pomozcie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

susel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 15:05
Lokalizacja: gdynia
Kontakt:

Post autor: susel » śr mar 29, 2006 21:25

preker20 pisze:susel, a zobacz piewrwsza (moja) odpowiedz na Twoj post
moze labmda?
chyba sie punkcik nalezy:]
wydawalo mi sie ze dalem,ups,oczywiscie ze sie nalezy i juz klikam:)jeszce raz dzieki.pozdrawiam



wojtas79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 29, 2006 21:57
Lokalizacja: Poznan

Post autor: wojtas79 » czw mar 30, 2006 00:59

Witam tez mam golfa 2 1.3i 90r.jak go odpale na zimnym silniku ok.po rozgrzaniu obroty skacza raz sa normalne po czym spadaja na niskie ze prawie gasnie,ostatnio tez jak by paliwa nie dostawał bo sie dusi po przegazowaniu jest dobrze(swiece przewody nowe)moze ktos ma rade na to???bo zaden mechanik nie wie o co chodzi z tymi obrotami.Pozdrawiam



preker20
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 662
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 23:40
Lokalizacja: lodz/zgierz
Kontakt:

Post autor: preker20 » czw mar 30, 2006 17:15

a masz wtrysk czy gazior?


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/176151.html][img]http://images.spritmonitor.de/176151.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Mathi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 18, 2004 00:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mathi » czw mar 30, 2006 18:33

wojtas79 pisze:Witam tez mam golfa 2 1.3i 90r.jak go odpale na zimnym silniku ok.po rozgrzaniu obroty skacza raz sa normalne po czym spadaja na niskie ze prawie gasnie,ostatnio tez jak by paliwa nie dostawał bo sie dusi po przegazowaniu jest dobrze(swiece przewody nowe)moze ktos ma rade na to???bo zaden mechanik nie wie o co chodzi z tymi obrotami.Pozdrawiam
U mnie to samo. Zaraz po odpaleniu przy dodaniu gazy samochod nagle prawie gasnie. W zasadzie do momentu przelaczenia na gaz caly czas mysze jechac pompujac pedal gazu. Po przelaczeniu na LPG wszsytko w najlepszym porzadku. MA ktos jakis pomysl co z tym zrobic??


Pozdrawiam,
Mathi

:satan: Golf II 1,6 BoStOn, Automat :okej:
Golf III, 1,9 TDi, Automat - juz nieaktualne - koszt samochodu 10000, koszt naprawy 5000 - oddałem auto do miłych Panów w komisie z podziękowaniem, ze mi taki zlom sprzedali

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości