[mk2]maly problem pomocy!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » sob mar 18, 2006 14:13

KamilW pisze:Ale powiedz czy to jest az taki problem zeby zajrzec co jest dokladnie w poscie? Po temacie nawet najlepiej zatytulowanym czasem nie mozna sie wyznac jaki jest problem... zreszta nawet jak chce sie kogos upomniec to warto czasem uzyc 'prosze' to w koncu forum grzecznosciowe.... a ja jak dzis wszedlem na forum to odnioslem wrazenie ze szukasz tylko kogos kogo mozna by skrytykowac... nie badz zly ale takie odnoslem wrazenie... a co do regulaminu owszem jest i powinien byc przestrzegany... ale kultura i zdrowy rozsadek tez jest niezbedny ... pozdrawiam
koldzy w innym temacie wypowiedzieli sie tez cop o tym sadza i jakos mnie poparli... kutura? a czy nie wyrazam sie kulturalnie bluzgam na kogos?

kolega zakaldajacy temat zrozumiem i widzisz jest wszystko ok a tobie na odciska nadepnalem i sie czepiasz... daj spokoj to tylko temat :piwka:
pzdr


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

greg

Post autor: greg » sob mar 18, 2006 14:20

MAPET, i oni mają rację ii Ty też masz - spokojnie - w końcu to nie po to na tym forum siedzimy żeby stracić nerwy. Fakt - toma1985, popełnił bład pisząc POMOCY - HILFE-POMOŚCI itd... zamiast o co biega, ale to nie problem bo i tak tu zajrzaleś. On się nauczy - przyjdzie na to czas. NIkt nie jest ideałem, ja tez na początku popełniałem błedy czy gafy pomimo że przeczytałęm regulamin. Spoko - bo warczeniem sobie nie pomożemy - nie potrzebna tylko o to dyskusja - widzę że kliknął komuś pomógł, czyli uzyskał informanję jaką chciał i jest OK



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » sob mar 18, 2006 16:02

Nie czepiam sie... moze faktycznie nie do konca mialem racje i jesli cie urazilem to przepraszam... ale takze uprzejmie prosze ze jak juz chcesz kogos upomniec to zrob to np po daniu mu jakiejs rady bo tak to wygladalo to (takie jest moje osobiste zdanie) jakbys robil tu za stroza porzadku :) ... mam nadzieje ze nie masz domnie zalu i nie pisze ci tego w zlej wierze. Pozdrawiam i w ramach przeprosin masz u mnie piwo :)



toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » pt kwie 21, 2006 07:46

witam! ponownie wracam do tematu gdyz wymienilem juz olej na castrol hiegh mileage i nic dalej to samo czyzby gosc wrzucil jakies badziewne popychacze????(mowi ze nowe) przyznam ze za wymiane razem z robocizna dalem 200zl i nie wiem co dalej z tym robic narazie musze troche jeszcze pojezdzic gdyz nie mam kasy na nastepne prosze o wasze opinie dzieki i pozdro :bajer:



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pt kwie 21, 2006 09:00

No qwitam... no troche czasu juz uplynelo od ostatniego posta... 200 zl z robocizna to fakt troche malo ... jakby facet nie wzial nic dla siebie to wychodziloby ze za popychacz dal 25 zl a w to niestety nie wierze... a jestes w stanie stwierdzic czy sa nowe? Czy cie nie nabil w butelke? A raczej szklanke :)



toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » pt kwie 21, 2006 09:22

witam!1no chyba mnie nabil w szklanke :grrr: to wychodzi jakies 20zl za szklanke a robocizna 40zl hmm dziwne wlasnie troche ale nie wiem jak je sprawdzic jak sie sprawdza szklanki i ciezko jest je samemu wymienic??? bo w starych tylko jedna pukala to jak bym znalaz ktroa to pukala to bym wymienil i wrzucil stare co o tym sadzisz i jak sprawdzic i je przelozyc??? ciezko?? dzieki pozdro



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pt kwie 21, 2006 09:25

haaa witam krajana!!!! No wresczcie ktos z okolic :)



panowie a co sadzicie o ELF 15W 40?? bo mnie tez napierniczaja popychacze nawet jak sie zagrzeje to czasem mu sie zdarzy stuknac i teraz nie wiem czy brac sie za wymiane szklanek czy jakis olej moze inny??? od kilku lat to autko jezdzi na ELFIE wiec nie wiem czy mozna tak sobie zmienic ?? Kolega mi radzil wlac LUBRO :) ale mnie sie wydaje ze to juz ostatnia deska ratunku, co myslicie??


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » pt kwie 21, 2006 09:36

a ile masz przejechane na oleju??? moze juz czas na nowy! lepiej zacznij od oleju bo mnie juz chyba nabili w butelke z tymi szklankami!!



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pt kwie 21, 2006 09:51

u mnie raczej jest jeszcze malo przejechany na tym oleju, na razie mam cos ok 2-3 tys na tym oleju wiec sam nie wiem. na wymianie kupic inny olej?? auto moje ma juz troche rpzejechane 255 tys i byc moze szklanki juz nadaja sie do wymiany??


no widzisz mowi sie ze nie nalezy patrzec mechaniorowi na rece ale jak tu mozna im teraz wierzyc!! gdzie to robiles??
bede sie wystrzegal tego "fachowca"


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » pt kwie 21, 2006 09:55

guti, a skad jestes z radomska??



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pt kwie 21, 2006 09:58

no przeciez pisze ze Witam Krajana :D jestem z okolic Radomska , dokladnie Gomunice :) bardzo czesto jestem w Rsku :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » pt kwie 21, 2006 09:59

ul. jasna7 i mowil ze sa nowe no ale coz! mozesz sprobowa zalac castrola hiegh mileage i zobaczysz a jesli nie pomoze dopiero mysl o szklankach :bajer: ale wyglada na to ze sa juz zurzyte!

[ Dodano: 21 Kwi 2006 10:12 ]
ciezko jest wymienic samemu szklanki?? jak je moze najpierw sprawdzic da sie??? a mechanik mowil jeszcze ze to moze pompa oleju ale przed wymiana popychaczy postukiwala jedna a teraz jak sie zagrzewa auto to je coraz bardziej slychac taki metaliczny dzwiek! kontrolka oleju gasnie zaraz po odpaleniu oleju jest max



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pt kwie 21, 2006 18:12

witam... co do wymiany to nie jest trudna... zdejmuje sie pokrywe, walek i wymienia szklanki... i sklada sie wszystko zpowrotem... jesli cisnienie oleju jest git to nie wiem co ci mechanik wymyslil z ta pompa??? moze on tak lubi rozne rzeczy wymieniac :)
Olej go i zrob to sam...
co do oleju to ja ostatnio zaryzykowalem i zalalem swojego Castrolem 0W40 RS syntetic... fakt ze troche mi sie porosil silnik ale chodzi jak nowka... musze sie wbic z silikonem i uszczelnic miske, klawiature i oslone simeringu przy kole pasowym... po prostu syntetyki obnarza nawet najmniejsza wade silnika ale za to daja mu niesamowita ochrone... silnik jest duzo cichszy a i cisnienie oleju poszlo w gore... takze jestem zadowolony... jesli ci nie cieknie to nie lej HIGH MILAGEA... albo zmien marke albo przejdz na polsyntetyk... lub jesli lubisz uszczelniac to na syntetyk... :)



toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » sob kwie 22, 2006 15:43

witam. no jak bede mial chwile to napewno sie wezme za to! silnik mam suchutki zero wycieku pali na dotyk ladnie wszystko chodzi tylko te szklanki mnie dobijaja! ale jak go sprowadzilem niedawno z niemiec to niewiedzialem jaki byl olej zalany i niestety zalalem go mineralny jest z tego jakies wyjscie czy juz po ptokach??? a co do wymiany tych szklanek to sie wezme za nie ale nie wiem czy bede umial ustawic pozniej pasek rozrzadu i tu jest moj problem :(

[ Dodano: 22 Kwi 2006 15:45 ]
a i stanie sie cos jak pojezdze jeszcze troche na nich??? bo narazie brak funduszu na nowe szklanki :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości