odpalanie na "pych"

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob mar 11, 2006 11:49

wiadomo Opel :/
:pub: hhahaha


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » sob mar 11, 2006 11:53

I az wstyd sie przyznac ze ptawie rowno rok temu pojechalem do Reichu zeby przywiezc Calibre...Na szczescie granatowy Ventyl zauroczyl mnie bardziej (pomimo dychawicznego silniczka)



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob mar 11, 2006 12:04

Tez kiedys śliniłem się do calineczek, ale teraz nie żałuje że nawróciłem sie na jedyną, słuszną drogę VW :D


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » sob mar 11, 2006 12:07

i ja tez nie zaluje



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » sob mar 11, 2006 12:07

inek01 pisze:Jak siadzie aku to trzeba go podladowac, lub wymienic jak szrot, a nie pchac...
Gdy auto nie zapala to trzeba sie zastanowic dlaczego...
Tylu mechanikow, a zamiast naprawic i odpalic normalnie to pchaja
Ale madre slowa !!!! A czy jak siadze gdzies na miescie np albo zdala od domu to co z xxxx kable podciagniesz ?????? a co do naprawy to sory nie woze w bagazniku calej szafki z narzedziami bo i tak by sie nie zmiescila :PPP

Koles ja tu mowi o awaryjnych przypadkach i ze to nic Autu Benzynowemu nie zrobi !!!!!!!A z Dieslem juz jest duze ryzyko !!!
Wez sie zastanow a potem pisz !! a jak nie wiesz to nie pisz :P

[ Dodano: Sob Mar 11, 2006 11:11 ]
Cefaloid pisze:Czy aby nie jest tak że z tym przeskakiwaniem paska to taki utarty mit jak z zębem zostawionym na noc w coca-coli, że "niby" się rozpuszcza
Nie to nie jest mit jesli pasek byl dawno wymieniany to nie pchaj bo sie potem zesrasz jak przyjdze robic z pokrzywionymi zaworami W najleszym wypadku tylko przestawienie spowotem rozrządu !!:)

[ Dodano: Sob Mar 11, 2006 11:15 ]
inek01, jeszcze takie pytanko jedno do Ciebie ?? Zalozmy ze ci twoja fuhra nie zapalil jestes jakies 30 km od domu i co robisz ?? nic nie pomaga nawet szafka z narzedziami bo mechanikiem nie jestes !! zeby silnik zlozyc i rozlozyc przyczyna prosta Aku sie rozladowal zostawiles auto na swiatlach :PP


Pewnoi bys dzwonil po pomoc drogowa zeby Ci go scholowali za 200zl :PPP
albo ze slupa wysokiego napiecia podpiął kable:)) do aku co zawsze wozisz ze soba(malo kto wozi tak dla info twojego)Wystarczy pomyslec

A ja bym go zapali na pych !!:) bo umiem i wiem ze to nic nie zrobi A gdy jest sytuacja taka ze 3a to zrobic to sie to robi !! mowie o awariach !!!!! jeszcze raz bos mnie zdnerwowal :PP:) pozdro
Ostatnio zmieniony sob mar 11, 2006 13:12 przez To_mas, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » sob mar 11, 2006 13:06

To_mas pisze:Ale madre slowa !!!! A czy jak siadze gdzies na miescie np albo zdala od domu to co z dupy kable podciagniesz ?????? a co do naprawy to sory nie woze w bagazniku calej szafki z narzedziami bo i tak by sie nie zmiescila :PPP
zawsze mozna sie podpiac do kogos, chocby taksiarza jakiegos.

BTW ja tem jestem za tym zeby zawsze eliminowac przyczyny problemu a nie tylko jego skutki



emka2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt sty 17, 2006 15:55
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: emka2 » sob mar 11, 2006 13:15

witam! żal mi bardzo, że nasi forumowicze tak nieżyczliwie wypowiadają sie o innych markach (szczególnie o Oplu), mam kadecika 1.6 diesla rocznik uwaga - 87', niestety sfatygowany jusz dość bo to moje pierwsze auto było no i za młodu poszarżowało sie nim troche, ale nigdy powtarzam NIGDY niemiałem problemu z odpaleniem na pych!!
próbowałem zwykle z 3ciego biegu, ale jak niechciało odpalić to nawet z 2giego tylko delikatnie!!! i kolega To_mas ma racje - otóż jak nieumiesz to prawie napewno popsujesz! :bigok: pozdro



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob mar 11, 2006 13:29

To_mas pisze:Ale madre slowa !!!! A czy jak siadze gdzies na miescie np albo zdala od domu to co z xxxx kable podciagniesz ?????? a co do naprawy to sory nie woze w bagazniku calej szafki z narzedziami bo i tak by sie nie zmiescila :PPP
Spusc cisnienie z gaci !!! Jak masz jakies problemy z emocjami to od tego sa lekarze specjalisci !!!


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » sob mar 11, 2006 13:32

:bigok: dokladnie koledzy , mnie sie zdarzylo odpalac mojego golfika i nawet na wstecznym :D braklo mu pradu a nie mialem akurat przy sobie drugiego akumulatora :P znam swojego golfa i wiedzialem ze wystarczy zeby kilka metrow go pchnac.Dwa metry i zagadal :) ale najfajniejsze bo to ja pchalem a za kolkiem siedziala dziewczyna, powiedzialem co i jak i nawet jej wyszlo :D tylko ze ja dalem ciala i sie poslizgnalem na jakims mokrym lisciu, zniknalem przed maska :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob mar 11, 2006 13:32

witam! żal mi bardzo, że nasi forumowicze tak nieżyczliwie wypowiadają sie o innych markach (szczególnie o Oplu)
chyba dawno nie byłes na forum Opel Klub Polska, Vectra Klub Polska czy Vectra-Unlimited... Fakt jest taki ze kazdy chwali swoje...

[ Dodano: Sob Mar 11, 2006 12:33 ]
a za kolkiem siedziala dziewczyna, powiedzialem co i jak i nawet jej wyszlo :D tylko ze ja dalem ciala
tez bym dał :D


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Cefaloid
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: śr sty 04, 2006 14:02
Lokalizacja: qqqq

Post autor: Cefaloid » sob mar 11, 2006 14:59

To_mas pisze:Nie to nie jest mit jesli pasek byl dawno wymieniany to nie pchaj bo sie potem zesrasz jak przyjdze robic z pokrzywionymi zaworami W najleszym wypadku tylko przestawienie spowotem rozrządu !!:)
Tu się mylisz, dla mnie to TYLKO stare auto i raczej bym sie z jego powodu nie posrał nawet jakby mi się przy tym odpalaniu podpalił i zjarał całkowicie :grin:
I to w starych autach cenię najbardziej :)
Ostatnio zmieniony sob mar 11, 2006 15:20 przez Cefaloid, łącznie zmieniany 1 raz.



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » sob mar 11, 2006 15:03

kadet pisze:zawsze mozna sie podpiac do kogos, chocby taksiarza jakiegos.
ok ja bym tam wolal popchnac jakbym mial benzyniak bo wiem i znam sie na tym ze to nic mu nie zrobi !!!! pozatym nawet w instrukcji ta pisze :)

[ Dodano: Sob Mar 11, 2006 14:05 ]
Cefaloid pisze:quote="To_mas"]inek01 napisał/a:
Nie to nie jest mit jesli pasek byl dawno wymieniany to nie pchaj bo sie potem zesrasz jak przyjdze robic z pokrzywionymi zaworami W najleszym wypadku tylko przestawienie spowotem rozrządu !!:)



Tu się mylisz, dla mnie to TYLKO stare auto i raczej bym sie z jego powodu nie posrał nawet jakby mi się przy tym odpalaniu podpalił i zjarał całkowicie

Heh spoko :)) nie myslalem doslownie sorki :)

[ Dodano: Sob Mar 11, 2006 14:08 ]
emka2 pisze:i kolega To_mas ma racje - otóż jak nieumiesz to prawie napewno popsujesz! pozdro
O i nareszcie jeden co sie zna i ze mna zgadza!! Nie zaleznie od auta jak nie umiesz go odpalic na popytch to zepsujesz Proste



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob mar 11, 2006 15:08

Cefaloid, wyszlo troche jakbym ja to pisal :/


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » sob mar 11, 2006 15:12

inek01, Kolego ale tu nie chodzi o emocje itd tylko o to ze sie nie znasz a glupoty piszesz !!!! z 10 roznych marek odpalalem na popychg i ani jedna nie miala szkody !!!!! Wiem bo mialem z tym duzo do czynienia !! POPROSTU JAK NIE UMIESZ (twoj przypadek) to myslisz ze to zle zrobi !! Prosze Cie nie sprzeczaj sie JAK NIE MASZ ZIELONEGO POJECIA O CZYM PISZESZ :))
Zwoc uwage naguti, Ta osoba umie i wie jak odpalic na pychca !! nawet dziewczyne poinstruowal i auto zapala na 2 metrach doslownie !! tylo troche wiedzi nic wiecej :))))
Pozdro dla guti bo wie co to odpalanie na popych :))



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości