Dłuższa trasa się szykuje...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Post autor: GUPETTO » wt mar 07, 2006 10:10

Ja swojego mk2 kupiłem z okolic Achim-Baden, przyjechal sam,choc na slupkach mnie cofneli za zolte zjazdowki,ale kolezka jechal ze mna laweta jeszcze takze szybki motyw i w Polsce,3 tygodnie=papiery rejestracja, zmiana rozrzadu olejkow i co nieco i sie wybrałem do Anglii. Ponad 2100 w jedna strone i spowrotem, tam zrobilem z 1200, trasa Lublin=Bognor Regis West Sussex. Na trasie tankowalem tylko paliwko i nic wiecej, dolalem z 0,5 Petrygo i nic wiecej,jestem naprawde zadowolony z golfika swojego :grin:



Shane84
Golf 2 D60
Golf 2 D60
Posty: 404
Rejestracja: czw sty 20, 2005 19:12
Lokalizacja: E-g

Post autor: Shane84 » wt mar 07, 2006 12:49

Gitner pisze:
Shane84 pisze:
Łuki pisze: 2000tyś km ? :hmm: :helm: ?
to kiedy wrócisz ? :rotfl:
hehe :) wyjezdzam gdzies na tydzien nawet wiecej :) taka obajzdowka :) pozdro
Ooojjaaa 2mln km w tydzien.. szok!!! To ty szybciej niz satelita musisz leciec... :rotfl:

Pozdro
Gitner
do 2 mln !!! troche brakajue..ale nawet jak by byla taka potrzeba to w koncu mamy VW!!! ktore stac na wiele ;) :) :kac: pozdrawiam



ignac
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pn lis 22, 2004 22:33
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Post autor: ignac » wt mar 07, 2006 21:59

ach i przypomniał mi sie mój rajd po Polsce sprzed 5 lat ,4100 km przez 18 dni ,to były piekne dlugie wakacje trasa wiodła : Gliwice ,Kraków,Sandomierz,Kazimierz Dolny,Lublin,włodawa ,Białystok,Mikołajki,Malbork,Ustka .... i ....i skonczyl sie urlop,wiec powrót do Gliwic.Jechałem 20 letnim samochodem (nie VW) i dał rade



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 405 gości