Adaptacja przepustnicy? GTI 8v ADY!!!!! Wiecie jak to zrobić

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » sob cze 24, 2006 01:14

mam do Ciebie Jacenty85 pytanie. Czy Ty sie tym zajmujesz? i ile za to bizrzesz?



Awatar użytkownika
Jacenty85
Forum Master
Forum Master
Posty: 1019
Rejestracja: wt mar 21, 2006 22:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: Jacenty85 » sob cze 24, 2006 17:53

To znaczy tak. Tylko hobbystycznie dużo czytam i mam troche praktyki- jeśli chodzi o elektronike. Nie posiadam kabla obecnie OBD - II a jeśli go zdobęde no to sie bawie przy swoim Golfie i COrdobie. Chociaż mam taki problem ostatnio ze swoim ze rozłożylem ręce. Ale jak zdobęde kabel to se zrobie wszystko. Jesli chodzi o podłączenie - niedawno robiłem u znajomego przy audicy a4 - mial problem z absem - no to wziąłem symbolicznie na połowke;) Załatw sobie VAGa postaraj się o kabel. Jak zrobisz wszystko jak pisze to bedzie dobrze. Tylko pamietaj nie rób adaptacji dopóki nie wykasujesz wszystkich błedów z kompa!

[ Dodano: 24 Cze 2006 17:59 ]
a i jeszcze dodam że w servisie za adaptacje okolo 100 zł. A u takiego Pana elektronika z domeną "jak ktoś jest od wszystkiego to jest do ..." No to około 50 złotych. Także nie jest tak źle - jak mu podpowiesz jak to zrobić no to zrobi. A adaptacja przepustnicy to podstawowa czynność



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » sob cze 24, 2006 22:15

niedługo bede miał swoj kabel, wtedy poprobuje.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości