Lampy tył mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dzikusek99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: sob maja 21, 2005 15:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: dzikusek99 » śr lut 08, 2006 11:36

ku_bi pisze:a ja wolę clear :hmm:
Popieram :okej:



Awatar użytkownika
Lukbro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: pn maja 23, 2005 09:13
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Lukbro » sob lut 11, 2006 12:50

co do lampek na tyl to albo ciemne hella takie jak dala niektorym fabryka :) lub to co ma aktualnie kolega micab ;) to sa dwie najlepsze opcje.

a co do cen lampek na tyl: praktycznie zawsze cena = jakosc nie zawsze proporcjonalnie ale jakies tam odbicie jest, ja uwazam ze jesli wymieniac cos w aucie i wkladac jakis zamiennik to warto aby byl jak najlepszy, przeciez jak kupisz jakies smieszne lampli za 300pln to bedzie po nich widac ze to tandeta, to nie jest regula ale czesto tak jest. Jesli bym nie mial odpowiedniej ilosci kasy na np porzadne lampki hella to wole jezdzic na seryjnych. Grunt to dobra jakosc. ja osobiscie nie byl bym zadowolony z lampek wypchanych silikonem bo inaczej sie nie da ich uzywac, jezeli firma robi slabe lampki, a my je kupujemy to sie nic nie zmieni.. za nasze ciezko zapracowane pieniadze kupujemy buble. never ever ;) to moje zdanie. peace ;)



Awatar użytkownika
VAUER6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 19:53
Lokalizacja: SZCZECIN

Post autor: VAUER6 » sob lut 11, 2006 21:23

Ja mam w swojej trojeczce klary bialo czerwone depo i nie paruja.owszem po montazu parowaly,ale uszczelnilem silikonem Ale nie na kloszu,tylko na uszczelce do nadwozia i teraz moge traktowac je karcherem i nic.Kiedys mialem lexusy made in taiwan-przed zalozeniem uszczelnilem wkolo silikonem przezroczystym i byl spokoj.Polecam,wcale mie rzuca sie w oczy ze jest cos klejone.



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » ndz lut 12, 2006 02:51

Ja zamówilem CLARY BIAŁO-CZEROWNE firmy FK i czekam, aż dojdą. Zobaczymy co z tego będzie i jaka będzie ich jakość. Później mogę porobić ich dokładne fotki :bigok:

[ Dodano: Nie Lut 12, 2006 02:04 ]
Odradzam lampki IN-PRO - bardzo zachodzą



Awatar użytkownika
VAUER6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 19:53
Lokalizacja: SZCZECIN

Post autor: VAUER6 » ndz lut 12, 2006 12:03

Rafit pisze:Ja zamówilem CLARY BIAŁO-CZEROWNE firmy FK i czekam, aż dojdą. Zobaczymy co z tego będzie i jaka będzie ich jakość. Później mogę porobić ich dokładne fotki :bigok:

[ Dodano: Nie Lut 12, 2006 02:04 ]
Odradzam lampki IN-PRO - bardzo zachodzą
Teraz dokladnie nie pamietam ale bodajze dla Fk robi tez depo.
Kiedys ktos sie zalil ze kupil fk a na lampach bylo depo.



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz lut 12, 2006 12:08

VAUER6 pisze:
Rafit pisze:Ja zamówilem CLARY BIAŁO-CZEROWNE firmy FK i czekam, aż dojdą. Zobaczymy co z tego będzie i jaka będzie ich jakość. Później mogę porobić ich dokładne fotki :bigok:

[ Dodano: Nie Lut 12, 2006 02:04 ]
Odradzam lampki IN-PRO - bardzo zachodzą
Teraz dokladnie nie pamietam ale bodajze dla Fk robi tez depo.
Kiedys ktos sie zalil ze kupil fk a na lampach bylo depo.
tak włąsnie jest depo robi lampy dla fk....



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości