Sportowe zawieszenie !!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » sob sty 28, 2006 20:19

a moim zdaniem koła nie maja takiego znaczenia jak gleba.......jeżeli mam wybierać to wolę auto ładnie obniżone na seryjnych 13" niż seryjny zawias i śliczne 16 czy 17 :P

te zawiasy które pokazałeś to niska cena...czyli niska jakość resorowania i mała trwałość....na Twoim miejscu rozejrzałbym się za jakimś dobrym kitem używanym, cena wyjdzie mała....a można trafić naprawdę zawias w świetnym stanie ;) za 800zl to już nawet jakiś gwincik ;)

co do obniżenia to polecam conajmniej 60/40....40/40 to trochę za mało jak na mój gust ;)

jeżeli chodzi o jazdę na glebie w zimę to wszystkie auta miałem obniżone i każdym na glebie jeździłem w zimę, bez żadnych szkód, nawet w góry na narty ganiałem.....teraz w mk3 mam gwint ale nawet nic nie podnosiłem na zimę :D tylko hokej ze zderzaka zdejmuje i jazda......


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » ndz sty 29, 2006 20:09

Ja mam gwincik supersporta i śmigam z hokejem.Samopchód robi za pług ale wygląd jest zajefajny.troche na zimę podniosłem bo hokej leżał na ziemi koła mi się chowały w nadkole(tylko 13 zimowe) ale mi się super jeździ z tymże gwint supersporta jest okropnie twardy ale to kwestia przyzwyczajenia.Dla mnie gitara!!~!! :okej:


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 367 gości