Akumulator kręci iskra jest a nie chce odpalić POMOCY

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

simm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 17, 2005 22:13
Lokalizacja: Lublin

Post autor: simm » śr sty 25, 2006 19:38

no i odpalił...wlałem denaturatu, no i tak z 10 min go kręciłem (z przerwami)i dodatkowo były PRZEWODY ZAMIENIONE w sumie to nie wiem czego to była przyczyna,teraz pojawił się inny problem...BZYCZY MRUGA kontrolka oleju :| kalelki sprzwdzałem są ok , co to może być???



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » śr sty 25, 2006 22:57

simm pisze:BZYCZY MRUGA kontrolka oleju kalelki sprzwdzałem są ok , co to może być???
Rozumiem, że wcześniej się to nie działo??? Więc spróbuj powoli go nagrzać i zobacz czy dalej nie będzie mrugało. I jeszcze olej powąchaj czy przez to kręcenie zadużo benzyny nie wlałeś do oleju...


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » czw sty 26, 2006 05:14

simm pisze:dodatkowo były PRZEWODY ZAMIENIONE w sumie to nie wiem czego to była przyczyna
Nie wiem czy zdajesz Sobie sprawę, że ta zamiana była prawdopodobnie jedyną przyczyną tego, ża auto nie odpalało. Jakoś nie bardzo wierzę, że przewody zamieniły sie SAME, one nie mają takiego zwyczaju :) Takie mało ruchliwe są. A faktem mrugania czy świecenia kontrolki ciśnienia oleju wcale nie jestem zdziwiony. Podczas tych wszystkich manewrów z odpaleniem pośrednio wlałeś do oleju sporo benzyny. Olej jest olejem już chyba tylko z nazwy ( nawet nie powinno się używać tego określenia do tej cieczy).Po rozgrzaniu ma gęstość zbliżoną do wody.Właściwości smarne bliskie zeru.Jazda na czymś takim może być ryzykowna.Obawiam się, że czeka Ciebie wymiana oleju i filtra.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 434 gości