[BORA] Przednie drzwi nie zamykają się centralnym

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MojNick
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 01:34
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: MojNick » pt lip 16, 2010 17:53

A jak się sprawdza takie bezpieczniki? Bo jak na nie patrzyłem to poza tym, ze mają inne oznaczenia to nie wiem na co patrzeć. Oraz mógłbys powiedzieć na które powinienem popatrzeć? bo w tamtym miejscu była karteczka, ale jest tak wyblakła, ze nic nie widac, a tam pewnie były oznaczenia bezpieczników.



mirek87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 10:27
Lokalizacja: PL

Post autor: mirek87 » pt lip 16, 2010 17:57

wyciągasz bezpiecznik , w środku idzie drucik jak bedzie nadpalony albo przerwany to znaczy że jest do wymiany. Wyciągaj każdy po kolei długo nie zejdzie bo i tak pasuje raz na jakiś czas posprawdzać wszystko

[ Dodano: 16 Lip 2010 18:55 ]
w srodku bezpiecznika jest drucik który ulega przepaleniu Obrazek

[ Dodano: 16 Lip 2010 18:58 ]
ze schematem może być problem bo możesz mieć inne rozmieszczenie niż u mnie najlepiej sprawdz wszystkie- dużo ich nie ma albo poproś jakiegoś kumpla żeby zobaczył



Awatar użytkownika
gregoryb1
vel Młody
vel Młody
Posty: 327
Rejestracja: pt sty 16, 2009 12:43
Lokalizacja: Kościerzyna, pomorskie, GKS....
Kontakt:

Post autor: gregoryb1 » sob lip 17, 2010 08:34

Schemat bezpiecznikow jest tutaj :
http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/vw ... -golf-mk4/
rozmieszczenie jest takie samo jak we wszystkich tylko moze w niektorych poprostu byc puste gniazdo
Jesli masz problemy z lusterkami, zamkiem, szybą na raz w jednych drzwiach to ja bym stawiał na silniczek od podnoszenia szyb bo on jest takim jakby modułem sterującym tym wszystkim i jesli on padł to bedzie głowna przyczyna

Tak jak pisze mirek87, zacznij od bezpiecznikow a pozniej posprawdzaj kable.
Ale najlepszym rozwiązaniem byłoby podmiana jakiegos działajacego silnika zeby sie upewnic



MojNick
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 01:34
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: MojNick » ndz lip 18, 2010 12:22

A to bardzo możliwe, że jest to silniczek, gdyż po prostu jest on odłączony w tym momencie. A to dlatego, że jego mocowanie z drugiej strony z mechaniuzmu sterowania szybami było uszkodzone, więc nie montowałem w oczekiwaniu na nowy. W poniedziałek powinienem mieć już cały zestaw więc wtedy zdemontuję wszystko i będę wiedzieć.
Same bezpieczniki również posprawdzam z ciekawości.
Dzięki!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości