wentylator chłodnicy i klimatyzacji - nie włącza się

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

boryssc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 22, 2009 12:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: boryssc » pt lip 23, 2010 13:42

Witam!
Mam podobny problem z autkiem z tym że u mnie dodatkowo po przekręceniu kluczyka pali bezpiecznik od klimy manualnej. Walczę tydzień ale nie potrafię dojść do tego co robi zwarcie że wywala go, został mi tylko ten sterownik wentylatorów do przejrzenia.
Jak zdemontować sterownik wentylatorów czy trzeba wyciągać akumulator bo z tego co widziałem są tam 2 śruby obok akumulatora które go trzymają i czy wystarczy je odkręcić czy są gdzieś jeszcze?



Awatar użytkownika
virus666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn mar 28, 2005 10:55
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: virus666 » pt lip 23, 2010 17:59

Witam
Podepne sie do tego tematu bo mam podobny problem. Nie wlaczaja mi sie wentylatory, kiedy plyn w chlodnicy przekracza 90 stopni, zdazylo sie ze kilka razy temperatura podskoczylo do 110 zanim sie zorientowalem. Wentylatory wlaczaja sie natomiast kiedy wlacze klimatyzacje. Sprawdzalem czujnik cieczy w chlodnicy robiac mostek na wtyczce, lecz wentylatory sie nie wlaczyly. Podejrzewam ze moze cos ze sterownikiem wentylatorow byc, tylko nie wiem co mam posprawdzac zeby byc na 100% pewnym, ze to jego wina.
Moze ktos cos podpowie.
boryssc pisze:Jak zdemontować sterownik wentylatorów czy trzeba wyciągać akumulator bo z tego co widziałem są tam 2 śruby obok akumulatora które go trzymają i czy wystarczy je odkręcić czy są gdzieś jeszcze?

Sa tylko te dwie sruby i nie musisz wyciagac akumulatora.
Ostatnio zmieniony pt lip 23, 2010 18:02 przez virus666, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 406 gości