Schemat klimatyzacji MK2/Jetta

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » sob lip 17, 2010 17:24

są czujniki, jest też przekaźnik sterowania wentylatora na chłodnicy.... A to, gdzie dokładnie znajduje się schemat klimy napisałem Tobie w mailu - str. 8 pliku pdf (nie tych numerków na stronach, tylko numer strony w dokumencie). Ogólnie tam masz schemat na nowy panel - lecisz kolorami kabli i tyle. Obcinasz starą wtyczkę, i kolorami kabli podłączasz się pod gniazdko w panelu przekaźników. Ewentualnie, dla pewności sprawdź, czy drugi koniec kabla jest podłączony tak, jak na schemacie, żeby nie było jakiegoś zonka.



Maniekgtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 15:31
Lokalizacja: Kwilen

Post autor: Maniekgtd » ndz lip 18, 2010 07:48

Witam a ja mam taki problem zamontowalem nagrewnice wszystko pieknie ale nie wiem gdzie podlaczyc kosc w skrzynce bezpiecznikow jest ona koloru zielonego a ta poprzednia od zwyklej nagrzewnicy byla niebieska w tej niebieskiej byl jeszcze brazowy kabel od masy natomiast w tej kosci od klimy juz go tam nie ma jak mam to podlaczyc prosze o pomoc



Awatar użytkownika
KoguT
I am the Stig
I am the Stig
Posty: 2048
Rejestracja: wt lis 14, 2006 21:07
Lokalizacja: Dębica
Auto: VW Golf MK4 Cabrio
Silnik: ABF
Kontakt:

Post autor: KoguT » wt lip 20, 2010 11:08

Maniekgtd, tą niebieska zostawiasz w spokoju a zieloną wpinasz w wolne miejsce po lewej bodajrze.

brązowy kabel odpinasz ze starej nagrzewnicy i wpinasz w pojedynczą wtyczke w nowej.

jedynie czerwono czarny kabel my obcinalismy i łączylismy bo tam jest napięcie.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 517 gości