Brak Iskry Golf III 2.0 16v ABF

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
siman20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr cze 23, 2010 14:52
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: siman20 » ndz cze 27, 2010 22:34

Lipek81, tak czujnik polozenia walu jest nowy.. hall (w aparacie zapłonowym) w ABF-ie jest malo istotny(dlatego ze jak jest wszystko okej to mozna auto odpalic z wyciagnietym wtykiem od tego czujnika i chodzi normalnie tylko niema mocy) ale tez jest sprawny..
cewkomodul jest nowy.. tak jak pisalem juz wczesniej.. kable tez sprawdzalem i od wszystkich trzech rzeczy ( cewkomodułu halla i polozenia walu jest przejscie do ECU) i na wytku do kompa wszystkie te kable maja przejscie i nie zwieraja ale to jeszcze raz sprawdze jutro.. a co do ECU to jesli jest padniete to mozna go jakos naprawic? bo tak jak pisale wczesniej niemoge znalesc podbnego.. mam jeszcze podejrzenia ze moze jakis przekaznik albo cos nie przekazuje.. to tez juz zamowilem kabel OBD II i bd prubowal go pod kompa podpiac i zobacze co tam mi pokaze.. niestesty to bd mogł sprawdzic za pare dni, jak mi kabel przyjdzie..

[ Dodano: 29 Cze 2010 11:30 ]
silent_rob jak mam sprawdzic immo? bo moze zeczywiscie to jescze moze byc immo?

[ Dodano: 05 Lip 2010 21:51 ]
ehh nikt juz nic nie pisze a umnie temat nie zakonczony auto dalej nie dziala :((



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości