jak sprawdzic ze Golf jest GT a nie CL

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » śr gru 15, 2004 01:51

u mnie tarcze trzymaja sie na srubach od kol....


Just passing trough...

Awatar użytkownika
driver
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz paź 31, 2004 19:34
Lokalizacja: pisz
Kontakt:

Post autor: driver » śr gru 15, 2004 02:07

w gt jest 'miekka deska', dywanowe wykladziny w bagazniku na nadkolach i czarna podsufitka



Awatar użytkownika
naughtyjurand
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 14, 2004 11:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: naughtyjurand » śr gru 15, 2004 02:32

wlasnie sie okazalo ze moj qmpel ma brata mechanika w serwisie SEATa - teoretycznie SEAT juz powinien przyjmowac VW pod swoj dach :) prawda?
podjade tam ...moze jutro - i zrobie sobie "maly przeglad" na zasadzie "niech ktos rzuci na to okiem".
swoja droga dzis jak jechalem mialem uczucie jak by jedna guma miala purchel, byc moze niewywazone kola ale z doswiadczenia moze macie inne pomysly na powod takiego zachowania?
ps: kierownica drga prawie niewyczuwalnie, przy puszczeniu podczas jazdy samochod jedzie prosto (w miare, bo sami wiecie jakie mamy drogi w polsce - co i rusz jezdnia sama sciaga na prawo i lewo :) ), i tak samo przy hamowaniu (nie mialem uczucia jak by go sciagalo).

...a tak przy okazji to jestem grafikiem komputerowym wiec gdyby kogos interesowaly np. zegary exclusive z jakas grafika to moge cos pomyslec bo wlasnie sam wpadlem na pomysl zrobienia sobie czegos takiego :)
(ostatnio jestem kierownikiem studia DTP - szykuje rzeczy do druku, wczesniej zajmowalem sie montarzem nieliniowym filmow i od czasu do czasu robie profesjonalne stronki we FLASH'u itd.)

no to do jutra :)
pozdrawiam


HELL WAS FULL, SO I CAME BACK!

Awatar użytkownika
gtluczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 28, 2005 12:37
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: gtluczek » pn lut 28, 2005 15:00

Hmm ! Jestem nowym użytkownikiem (od 05.02.2005) goferka w wersji GT 1.8 silnik RP rocznik 89' na monojetroniku z oryginalnym znaczkiem GOLF GT.
moj samochodzik posiada: 5D, wspomaganie kier, z przodu wentylowane tarcze, MFA, ABS, szyberdach i ... :-) obrotomierz oraz np welur, kubelkowe fotele, elektryczne odsuwane przednie szyby, pełne okablowanie audio (ale gostek ktory go sprowadzil 2 m-ce temu lub niemiec chyba wydarl okablowanie tylnych glosników - tylko atrapy blaupunkta zostaly), halogeny w atrapie przedniej, nie wiem jak u mnie z tylu z hamulcami czy są tarczowe -jeszcze nie sprawdzilem (zima :-/), wiem natomiast ze sprężyny w przednich amortyzatorach są grubsze od klasycznych. Jak coś jeszcze znajdę to napisze.


GiT

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » pn lut 28, 2005 19:24

Co do czarnej podsufitki to nie do końca prawda. Ja mam szare kubełkowate fotele i jasną tapicerę na suficie ale to się zmieni.

Golf GT ma też krótszą skrzynie (nie wiem czy wszystkie GT tak mają.Mogę się mylić)

Wentylowane tarczuchy mam i z tyłu też tarcze. Niższy zawias. Audio okablowanie, MFA, obrotek, plastiki na nadkolach...szkoda że pod wąski zdeźior a teraz mam szeroki u muszę to całe g...wymienić jak znajdę komplet pod wąską listwę. Lamp nie mam oryginalnych bo chyba u niemcórów zaliczył dzwona i ktoś wstawił badziewie ale już wywaliłem :grin:

No i mam rarytas (chyba jedyny w Polsce) ktoś założył Sobie do RP odpowietrzenie skrzyni korbowej :chytry: No prawdziwy wypas. :hmm:


Obrazek

Awatar użytkownika
gtluczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 28, 2005 12:37
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: gtluczek » wt mar 01, 2005 18:10

Napisz lub wyslij zdjećko gdzie jest umieszczone i jak wygląda to odpowietrzenie skrzyni korbowej - moze jest i u mnie ?!?


GiT

Awatar użytkownika
chmurapawel
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 711
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 14:46
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: chmurapawel » wt cze 16, 2009 10:48

mi sie wydaje że mój GT ma krótka skrzynie co mnie troszke wkurza.

Może mi ktoś sprawdzić co to za skrzynia bo wiem że było 2 rodzaje do tych silników.

Moje oznaczenie skrzyni AEN



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 276 gości