Podświetlanie licznika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » czw sty 12, 2006 12:50

Dioda83 wiesz ja kiedyś skończyłem technikum samochodowe o profilu naprawa i eksploatacja ale elektryki tam nie było i nie znam się za bardzo. Potem studia, skończyłem geografie i trochę się już pozapominało po technikum, dlatego jak nie daję rady sam to jadę do mechanika bądż elektryka ale staram się raczej sam robić wszystko, tyle na ile umię.



Awatar użytkownika
moment
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: pn paź 17, 2005 13:56
Lokalizacja: grudziądz
Kontakt:

brak podświetlenia tablicy

Post autor: moment » czw sty 12, 2006 14:55

a co do podświetlenia tablicy to sprawdź czy nie masz przepalonych żarówek albo jak w moim przypadku miałem perwany kabel w tej osłonie gumowej co jest miedzy tylnia klapą a buda samochodu. pozdrawiam



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » czw sty 12, 2006 17:17

ok - zarowki od tablicy sa dobre, bo kupilem i sprawdzilem i nowe tez nie swieca - czekam Mariusz na opis (fajnie jak bedzie z fotkami:P pewnie troszke roboty ci zajmie, ale tylko punkcikiem bede mogl podziekowac- o ile to pomoze:P)


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » czw sty 12, 2006 20:01

DmX_81 W piątek lub w sobote odbieram auto od lakiernika i wtedy zrobię i ci napiszę jak to zrobić. Może napisz do mnie w sobotę na priva bo mogę zapomnieć szczególnie jak sie wk..... jak zobaczę robotę lakiernika.



Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » czw sty 12, 2006 21:00

ciekawe jak tam bedzie wygladalo po lakierku... mnie by sie tez przydalo... ale $$ nie ma :( pochwali sie zdjeciami tez autka:]


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Dioda83 » pt sty 13, 2006 12:18

Mariusz D. pisze:Dioda83 wiesz ja kiedyś skończyłem technikum samochodowe o profilu naprawa i eksploatacja ale elektryki tam nie było i nie znam się za bardzo. Potem studia, skończyłem geografie i trochę się już pozapominało po technikum, dlatego jak nie daję rady sam to jadę do mechanika bądż elektryka ale staram się raczej sam robić wszystko, tyle na ile umię.
Spoko luzik :D wszystkiego mozna sie nauczyc i przypomniec :) ja tez nie jestem geniuszem we wszystkim wiec nie odbierz mnie zle :) np. w sprawach mechanicznych jest poczatkujacym wiec tego sie nie tykam,choc nie jest ze mna jeszcze tak zle :) np. chlodnice czy tam takie peirdoly to wymienie sam ale jesli chodzi o silnik to raczej zostawiam to mechanikom :) Pozdroowka :pub:


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

Awatar użytkownika
DmX_81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: czw lis 17, 2005 23:07
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: DmX_81 » pt sty 13, 2006 14:58

ja tylko o przypomnieniu o sobie:] o ladnej instrukcji jak sobie poradzic z ta regulacja oswietlenia... jak ja obejsc:) no i wtedy bede wiedzial czy to ona winna alew na 99% tak mi sie wydaje


===slucham tylko najlepszej muzy, jezdze autem najlepszej marki===
(O===vw===O)

Awatar użytkownika
smoked
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: pt sie 04, 2006 09:28
Lokalizacja: Radzymin k.W-wy
Kontakt:

Post autor: smoked » sob sty 27, 2007 15:39

<mk2> Wyciagnalem ostatnio zaroweczke od dlugich swiatel (niebieska niby-dioda) a po wlozeniu zegarow spowrotem, nie ma zupelnie podswietlenia. Czy Berdys piszac:
Zależy jak są połączone żarówki .Jeżeli szeregowo to wystarczy ze jedna padnie i podświetlania nie będzie.
mial na mysli, ze wlasnie w takim przypadku wystarczy ze jednej brak i juz nie dziala?

Wczesniej zaroweczka ta byla przepalona, ale gdy siedziala na swym miejscu - podswietlenie bylo.

Ide teraz rozmontowac wszystko i wsadzic sprawna zaroweczke, zobacze czy zazdiala. Ale jesli w miedzyczasie ktos cos napisze nt to bede wdzieczny :)

[ Dodano: 27 Sty 2007 18:49 ]
Juz wsadzilem nowa zaroweczke od dlugich swiatel i ona ladnie dziala, ale podswietelnia zegarow nadal nie ma. Wyciagnalem dwie zaroweczki od podswietlenia i jedna wyglada mi na przepalona, ale druga tez nie swieci sama. Pozostaje mi kupic zarowki i wlozyc sprawny komplet.

Stykalem te piny o ktorych pisaliscie jednak nie wywolywalo to zadnego efektu. Czyli wszystko wyglada ok, tylko zarowki do wymiany? Jak sadzicie?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości