"daszek na tylnej szybie" przyklejony klejem do

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GziQ
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: śr sty 12, 2005 21:58
Lokalizacja: Szczecin-Gryfino
Kontakt:

Post autor: GziQ » pn kwie 26, 2010 20:47

BartekGib pisze:Na 100 % ktoś się do tego przyczynił. Niestety - w tym kraju dresiarstwa nie brakuje - urwie Tobie lustro, urwie Tobie znaczek z grilla albo klapy, a już lotkę z tyłu która idealnie może posłużyć jak element sprawdzenia siły swojej "napakowanej" pięści to na pewno.
dokladnie dziś też sie o tym przekonałem,podchodzę do autka a tu brewki tzn połowy nie ma... komuś się chyba niespodobała lub spodobała i chciał sobie zagranąć ale niestety tylko część odeszła... takim to tylko łapska pourywać :axe:



Awatar użytkownika
Marcin TDI
-Diesel Power-
-Diesel Power-
Posty: 886
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 02:45
Lokalizacja: okolice dabrowy gorniczej
Kontakt:

Post autor: Marcin TDI » pn kwie 26, 2010 20:53

a zagruntowales miejsca tam gdzie go przyklejales? do kleju do szyb daja specjalny grunt. tym gruntem smarujesz daszek i miejsce w torym bedziesz go przylejal i wtedy nie ma prawa sie odkleic


MK4 Variant viewtopic.php?f=89&t=562077" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Włochaty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1054
Rejestracja: pn sty 22, 2007 13:51
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Włochaty » wt kwie 27, 2010 14:53

ja Ci powiem tak że używałem też teog kleju do przyklejenia daszka, nie odtłuściłem nic, tylko szmatą przetarłem, przykleiłem daszek i do tego użyłem jeszcze taśmy żeby przycisnąć. 2 godziny później jechałem w drogę w deszcz z tą lotką, taśma odpadła a lotka się trzymała, a jaki problem był później ją sciągnąć :grin:

także musiał ktoś Ci "pomóc" :bigok:



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » śr kwie 28, 2010 13:08

co do fotki kleju to niestety już jej nie zrobie bo mama robiła "porządki" i wywaliła prawie całą tubkę.

A co do mojej drugiej sprawy to sprawdzałem napięcie ładowania i wyszło 13,1V :(, ale wziąłem się za to, wymieniłem szczotki z reglerem i teraz jest 14,1V więc chyba wszystko jest nieźle, auto pali rano bez problemu (po wymianie szczotek pojeździłem ze 30km zanim zostawiłem go na noc)


Obrazek

Awatar użytkownika
BartekGib
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 947
Rejestracja: śr maja 27, 2009 00:39
Lokalizacja: NIL/WB
Kontakt:

Post autor: BartekGib » śr kwie 28, 2010 17:54

GziQ pisze:
BartekGib pisze:Na 100 % ktoś się do tego przyczynił. Niestety - w tym kraju dresiarstwa nie brakuje - urwie Tobie lustro, urwie Tobie znaczek z grilla albo klapy, a już lotkę z tyłu która idealnie może posłużyć jak element sprawdzenia siły swojej "napakowanej" pięści to na pewno.
dokladnie dziś też sie o tym przekonałem,podchodzę do autka a tu brewki tzn połowy nie ma... komuś się chyba niespodobała lub spodobała i chciał sobie zagranąć ale niestety tylko część odeszła... takim to tylko łapska pourywać :axe:
Sam miałem "znajomego", który po sporym podpiciu "soczkiem Cappy" urywał znaczki, lustra itd. ...... Mam nadzieję, że kiedyś go zgarną za to :bajer:


64 [i]KM[/i]
124 [i]Nm[/i]
[b]Nie wstydzę się tych wyników 8)[/b] ! ! Nowe Photo's - Poniżej ! !
[url=http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Golf/68446][img]http://img228.imageshack.us/img228/2356/wstaw.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » ndz maja 02, 2010 21:02

Łukasz - dwie sprawy - po pierwsze MUSISZ dać podkład do kleju do szyb (grunt) bez tego są takie efekty jak napisałeś

po drugie, wg mnie nie ma się co bawić tutaj samemu, ja pojechałem do szklarza, zrobił wszystko tak jak ma być, opierałem się na daszku (a ważę więcej niż 65 kilo ;) ) i że tak powiem " nie idzie urwać"


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 434 gości