co sędzicie o tym zestawie tarcz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cypis876
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: wt lut 20, 2007 14:22
Lokalizacja: Częstochowa (SC)
Kontakt:

Post autor: Cypis876 » ndz mar 28, 2010 22:31

Paweł Marek pisze:Cypis876, drogi kolego ponieważ jestem jednym z wielu forumowiczów którzy zdrowo przejechali się na tarczach Brembo to pozwolę się z tobą nie zgodzić. Tym bardziej że słowa Brembo oraz Częstochowa w jednym poście brzmią bardzo podejrzanie. Afera jest na tyle głośna że chyba wiesz o co chodzi
Niestety nie wiem musisz minie uswiadomić a to że jest tu siedziba brembo poland nie ma nic do rzeczy bo te moje tarcze i tak nie sa z czewy :bigok:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz mar 28, 2010 22:33

Bo masz z Niemiec, a wielu z nas kupowało na Allegro i te są często g... warte, może dlatego że to "fałszywki" a może dlatego że robione w marnej filii Brembo.
Ostatnio zmieniony ndz mar 28, 2010 22:33 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Cypis876
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: wt lut 20, 2007 14:22
Lokalizacja: Częstochowa (SC)
Kontakt:

Post autor: Cypis876 » ndz mar 28, 2010 22:33

Paweł Marek, każdy może mieć odrębne zdanie no chyba że oczekujesz od hamulcy nie wiem czego

[ Dodano: 28 Mar 2010 22:35 ]
Paweł Marek, po pierwsze to nie niemieckie a po drugie wymieniałem w pogwarancyjny serwisie vw i skody wiec nie ma mowy o jakis kolwiek fałszywkach

tak sie koncza niektóre zakupy na allegro niestety :crazy:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz mar 28, 2010 22:37

Ja wiem czego. Zwyczajnego hamowania. A nie wyrywania kierownicy z rąk po paruset prjechanych km. Nie pisałbym o tym gdybym sam miał pecha. Zobacz co wyszukiwarka na ten temat mówi.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Cypis876
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: wt lut 20, 2007 14:22
Lokalizacja: Częstochowa (SC)
Kontakt:

Post autor: Cypis876 » ndz mar 28, 2010 22:42

Paweł Marek pisze:Ja wiem czego. Zwyczajnego hamowania. A nie wyrywania kierownicy z rąk po paruset prjechanych km. Nie pisałbym o tym gdybym sam miał pecha. Zobacz co wyszukiwarka na ten temat mówi.

wiesz zalezy kto na jakie trafi :bigok:

[ Dodano: 28 Mar 2010 22:44 ]
ja akurat nie ma z tym problemów juz zrobiłem 94 tys na nich od wymiany i jeszcze mnie nie zawiodły :bigok:



Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Post autor: Jazz_Blue » ndz mar 28, 2010 23:57

Mam brembo tarcze na nich 30 tyś km i jest wszytko OK, skąd je wzięli czy Allegro czy sami wytoczyli w piwnicy nie mam pojęcia, bo rachunków za nie nie dostałem, najważniejsze, że sprawne hamulce i dobrze hamują...



Awatar użytkownika
przemas15
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 29, 2009 13:56
Lokalizacja: wałbrzych

Post autor: przemas15 » pn mar 29, 2010 09:25

ok , jest decyzja na zakup ATE - dzięki za porady :pub:



Awatar użytkownika
marcin999
Forum Master
Forum Master
Posty: 1129
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 12:40
Lokalizacja: LJA/LU

Post autor: marcin999 » pn mar 29, 2010 09:43

ja akurat nie ma z tym problemów juz zrobiłem 94 tys na nich od wymiany i jeszcze mnie nie zawiodły
No to masz szczęscie ciesz się. :bigok:

U mnie brembo pokrzywiły się po 20 tys km. złom, ale tez za grosze kupione więc może i to byly podróbki.

Co do tarcz ATE chwale je ile mogę, ale sam jezdze na krzywych. Mam drzenie kiery przy hamowaniu, ale wiem ze tarcza sie juz konczy i to jej ostatnie podrygi. Swoja droga nie wiem co wyprawiał z nia poprzedni właściciel że jest krzywa.


SPRZEDAM: Przełącznik zespolony kierunków i wycieraczek wersja z kompem golf IV
Pompa wody prawie nowa silnik AHF (ALH,ASV,AGR)

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » pn mar 29, 2010 09:48

A ja właśnie kupiłem tarcze Mikoda, jeszcze nie zamontowane, ale podobno stosunek cena/jakość wypada całkiem nieźle. A cena nie powiem nie jest jakas mega wygurowana.
Do tego klocki, do tej pory jeździłem na ferodo premier, teraz kupiłem EBC greenstuff.



Awatar użytkownika
Cypis876
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: wt lut 20, 2007 14:22
Lokalizacja: Częstochowa (SC)
Kontakt:

Post autor: Cypis876 » śr mar 31, 2010 21:47

marcin999 pisze:U mnie brembo pokrzywiły się po 20 tys km. złom, ale tez za grosze kupione więc może i to byly podróbki.
a jeszcze powiedz jakie masz felgi bo jak masz dosyć odsłonięte tarcze i klocki to jak jedziesz po deszczu i hamulejsz to sie rozgrzewają i moge się wtedy pokrzywić :bigok: każda tarcza tak ma



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 350 gości