elektryczne szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adi2905
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt paź 27, 2009 23:20
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: adi2905 » ndz mar 28, 2010 01:42

no mam zdjecie z allegro z takiego mechanizmu takze sproboje to poskladac jesli oczywisie on tego nie zrobił ale podjezewam ze linka ktora on zrobi i tak bedzie za długa takze czeka mnie ta robota
w poniedzialek wieczorem sie odezwie

[ Dodano: 02 Kwi 2010 22:02 ]
witam ponownie
z tym mechanizmem problem jak niewiem
linke nawinol mi blacharz ale nei nawinol calej nowej tylko zlaczyl ta stara z nowa takim kawałkiem kostki ktory po przyjsciu na rolke sie urwal na dotatek linka byla slabo napieta i sie pozawijala na poczatku
pojechalem do sklepu i mieli na stanie mechanizm za 88zl ale ze zwyklego golfa 3 drzwiowego a moj jest cabrio. po zalozeniu nowego mechanizmu szyba sie wogole u gory nie zatrzymywala wyciskalo ja calkiem do gory i wpadlem na pomysl zeby przelozyc do tego nowego mechanizmu te stare prowadnice poniewaz byly szersze i szyba lepiej w niech siedziala no i teraz jakos to dziala.
Tylko jest jeden problem zeby szybe opuscic to wystarczy tylko wcisnac guzik w dół natopmiast zeby podniesc do gory to trzeba caly czas ja trzymac, a w pozostalych szybach dziala za jednym przycisnieciem. Co moze byc tego przyczyna??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości