Pytanie odnośnie ciepłego nawiewu w MK2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » pt gru 30, 2005 02:20

Tomasz Żaguń pisze:to na 4 biegu przy dużych mrozach bardzo dobrze grzała
To jakie ty masz autko, że ma 4 biegi. A tak swoja droga to w czasie jazdy, to bardzo dobrze grzeje. Reki nad nawiewem nie potrzymasz, bo parzy. Tylko jak stane, to się robi chłodniejsze powietrze. A tak soja droga to może się kiedyś spotkamy to zobaczysz. Przecież w końcu mamy rzut beretem do siebie ;)


Obrazek

dominik7
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 872
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:07
Lokalizacja: WGS//WP
Kontakt:

nagrewnica

Post autor: dominik7 » pt gru 30, 2005 13:44

a u mnie przeciwnie jak u was.Gdy samochod osiagnie wlasciwa temperature to przy wolnej jezdzie w miescie lepiej grzeje niz przy szybszej na trasie mimo iz temperatura plynu jest wyzsza na trasie(nieznacznie)co to moze byc???



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pt gru 30, 2005 23:27

Miałem MKII 16v kr-a no tak on miał chyba 3 biegi nawiewu masz rację sorry pomyłka .Już poprostu niewiem mogę tylko po Twoich odpowiedziach zwalić winę tylko na Twoje 1,3 bo przy moim byłym 1,8 nigdy na wolnych niesłabło ogrzewanie i niepotrafię nic innego wymyślić .przypuszczam że masz wszystko OK więc się poddaję.Z tym spotkaniem to zawsze można sie dogadać choć ja mam raczej mało czasu bo muszę orać aby żyć. Jak będzie coś organizowane u Ciebie lub u mnie a będziesz o tym wiedział to daj znać na priv to sprubóję sie pojawić.Pozdrawiam i jak będę mógł to pomogę.



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » pt gru 30, 2005 23:34

dominik7 to normale jak jedziesz to chodnica pracuje i chlodzi silnik i wszystko a jak stoisz to auto macniej sie nagrzewa bo przez chodnice nie przelatuje powietrze dlatego np jak stoisz w korkach to samochod az sie gotuje i po to jest wentylator choldnicy aby wymusic ten ped powietrza :smoke:



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » sob gru 31, 2005 03:32

Doszedłem do wniosku że jest to TTTM, więc wszystkim , którzy tak stwierdzili wynagrodzenie w postaci punkcika. Jeżdziłem dzisiaj firmowym CC900 z nową nagrzewnicą i też tak się dzieje wieć H$% na to kładę i przechodze do doaszego działania z moim golfem. Pozdro.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości