Brak przeciwmgłowego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » czw mar 11, 2010 21:57

on ma byc podłączony do kabla z świateł mijania (krótkich) tam sie podepnij :D


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

krzychu1202
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 19, 2009 15:49
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: krzychu1202 » czw mar 11, 2010 22:42

tyle ze on ma orginalna czarna kostke do podpiecie gdzies

[ Dodano: 11 Mar 2010 22:41 ]
a jak poskladalem wszystko to przestaly mi dzialac swiatla drogowe i mijania :(



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » pt mar 12, 2010 09:09

krzychu1202, pisałem tobie - to jest właśnie ten kabelek. Podłącz go do pinu M1 w skrzynce.

[ Dodano: Pią Mar 12, 2010 08:19 ]
SmokE88 pisze:ajłatwiej to bedzie Ci przepiąć zasilanie z innego bezpiecznika... najlepiej do świateł pozycyjnych podpinkę zrobić i z bani
SmokE88 pisze:heh ja tez wole mieć wszystko tak jak powinno :D ale czasem się nie da :D ...
SmokE88 pisze:on ma byc podłączony do kabla z świateł mijania (krótkich) tam sie podepnij
- kolego SmokE88, ok, ja rozumiem, że postępując wg Twoich rad te światło zadziała- ale to co radzisz koledze krzychu1202 to dziadostwo i fuszerka. Usterkę w instalacji elektrycznej się usuwa, a nie dodaje nowe kable i połączenia (tnąc przy tym prawidłowo działające połączenia, przewody).

Piszesz, że nie da się inaczej naprawić tego przeciwmgielnego, jak dodać nowe przewody, wciąć się w jakieś kabelki.... Szkoda gadać..... Na dodatek zdiagnozowałeś to, że "się nie da" na odległość, nie widząc nawet instalacji.... Tym czasem ewidentnie widać, że po prostu wypadła wtyczka z gniazdka M1 w panelu i tyle.... Nie trzeba ciągnąć nowych kabli itp. - wystarczy dogiąć pin i wetknąć ją w odpowiednie gniazdo. Jak wyglądała by instalacja w tym samochodzie po kilku takich naprawach, wg twoich rad? Kupa nieoryginalnych przewodów, powpinanych, polutowanych byle gdzie - aby tylko działało. Jak ktoś, kto potem będzie próbował coś naprawić w tym aucie ma dojść z tym do ładu?
Ostatnio zmieniony pt mar 12, 2010 09:20 przez Lipek81, łącznie zmieniany 1 raz.


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

krzychu1202
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 19, 2009 15:49
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: krzychu1202 » pt mar 12, 2010 10:16

Lipek81, dziś to sprawdzę ;] a najpierw będę dalej kombinował czemu świateł mijania i drogowych teraz nie mam ;]
Ostatnio zmieniony pt mar 12, 2010 10:19 przez krzychu1202, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » pt mar 12, 2010 10:48

Lipek81, napisalem ze czasem się nie da chodziło mi o to że czasem trzeba przestudiować całą instalacje żeby dojść do ładu a niestety moją piętą Achillesową jest elektryka!! :helm: wiadomo wszystko się da jak sie ma schemat instalacji :D to wtedy po nitce do kłębka :D ja tylko mu radze tak jak ja bvm to zrobił wiadomo nie fachowo ale jest :D bo jak mam sie w kable bawic to juz mnie krew zalewa (dlatego kocham gaźniki) :D ale tu akurat mowa o instalacji ktora w każdym aucie jest :P :helm: :helm:


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

krzychu1202
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 19, 2009 15:49
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: krzychu1202 » pt mar 12, 2010 18:12

i po problemach obydwóch ;] Lipek81 miałeś racje przeciwmgłowe do pinu M1 w skrzynce a co do świateł mijania i drogowych to była kostka nie dopięta do końca ;]

Dzięki chłopaki za podpowiedzi lipek81 masz u mnie wielkiego + (pomógł)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 530 gości