wyciek borygo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marian87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 25, 2010 23:13
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: marian87 » pt lut 26, 2010 20:12

O pompie nie pomyślałem.Chłodnica i uszczelka pod głowicą są ok, olej czysty bez nalotów na bagnecie i nie kopci przy rozgrzanym silniku. Byłem na kanale i wycieka z przewodów z tyłu silnika. .Jeden przewód jest tak jakby trochę stopiony ( nie wiem z jakiego powodu) i z niego ucieka. Narazie zalepiłem silikonem wysokotemperaturowym a w poniedziałek jadę po odbiór nowego przewodu. Od razu zamówię te krućce tylko prosiłbym o radę jakie są dobre. Cena nie gra roli, chodzi mi o to żeby było dobre. Mam nadzieję, że te wymiany coś dadzą. Narazie się trzyma poziom, zobaczymy później bo jeszcze dzisiaj jadę za Warszawę. Zobaczymy jak będzie po trasie.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt lut 26, 2010 20:36

marian87 pisze: o radę jakie są dobre
wyłącznie z ASO, będziesz mile zaskoczony bo nie sa drogie w porównaniu do nietrwałych podróbek firmy Topran, np za przedni płaciem 36 zeta


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » pt lut 26, 2010 22:19

marian87 pisze:O pompie nie pomyślałem.Chłodnica i uszczelka pod głowicą są ok, olej czysty bez nalotów na bagnecie i nie kopci przy rozgrzanym silniku. Byłem na kanale i wycieka z przewodów z tyłu silnika. .Jeden przewód jest tak jakby trochę stopiony ( nie wiem z jakiego powodu) i z niego ucieka. Narazie zalepiłem silikonem wysokotemperaturowym a w poniedziałek jadę po odbiór nowego przewodu. Od razu zamówię te krućce tylko prosiłbym o radę jakie są dobre. Cena nie gra roli, chodzi mi o to żeby było dobre. Mam nadzieję, że te wymiany coś dadzą. Narazie się trzyma poziom, zobaczymy później bo jeszcze dzisiaj jadę za Warszawę. Zobaczymy jak będzie po trasie.
Czyli racje miałem :)
Co do króćców to kupowałem takie po kilkanaście złotych do obecnego gti jakieś 3 lata temu i nie mam z nimi problemu, nie były to oryginały. W mk1 też zmieniałem niedawno i też wsadziłem tanie oba.


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

marian87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 25, 2010 23:13
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: marian87 » pt lut 26, 2010 23:30

Witam znowu. Dojechałem do celu i narazie nie ubyło. Czyli pewnie będzie ten przewód. Dzięki serdeczne wszystkim za zainteresowanie się moim tematem i pomoc. Jak będę mógł to również pomogę. Pozdrawiam wszystkim uczestników, moderatorów i gości forum.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 413 gości