[Golf II] Obroty wysokie, zero ciagu :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » wt gru 28, 2004 11:49

Po naprawie auta proponuje weryfikacje techniki jazdy. Być może to ona jest głownym powodem palenia sprzęgła. W moim starym mk2 miałem zamontowana najtańszą polska tarcze i zadnych problemów przez 2 lata (póżniej sprzedałem).
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
j_jasiu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: czw lis 25, 2004 12:28
Lokalizacja: W-wa, Tarchomin
Kontakt:

Post autor: j_jasiu » wt gru 28, 2004 12:22

marek007 pisze:śmierdzi i to prawie jak guma chciałęś powiedzieć ? bo troche bardziej śmierdzi...
tak to niestety sprzęgło i nic tu nie da wymian tarczy bo przez chwile ma odpowiednią grubośc jak jest nowa ale po pewnym czasie sie wyciera a docisk widac jest na śmietnik

moja rada:

niestety całe sprzęgło do wymiany
Też tak mi się wydaje ze docisk jest padnięty, czeka wymiana całego sprzęgła, docisk, tarcza, łożysko.


Pozdrawiam
Jasiu II

Kiedyś Mk II 1.6 MADISON i JETTA II 1.8 GT Opel Astra kombi 1.6 16V
Nissan Primera Kombi 2.0 TD
Teraz
Opel Vectra C Caravan 150 KM oraz BMW 316 compact (żony)
Volkswagen Golf GTI Klub Polska #104

Awatar użytkownika
j_jasiu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: czw lis 25, 2004 12:28
Lokalizacja: W-wa, Tarchomin
Kontakt:

Post autor: j_jasiu » wt gru 28, 2004 12:26

Tomasz Żaguń pisze:Może trzeba zmienić mechanika .??? ciekawe jaką masz linkę sprzęgła może ta automatyczną ta cholera może Ci rozpieprzać tarcze bo jest skopana albo ktoś nieumie jej obsługiwać no ten mechanik.
Ja mam z samoregulatorem (automatyczną) i nic takiego się nie dzieje. Może być tak że jest nie od tego modelu co trzeba i wtedy tak może się dziać. Poprostu źle dobrana.


Pozdrawiam
Jasiu II

Kiedyś Mk II 1.6 MADISON i JETTA II 1.8 GT Opel Astra kombi 1.6 16V
Nissan Primera Kombi 2.0 TD
Teraz
Opel Vectra C Caravan 150 KM oraz BMW 316 compact (żony)
Volkswagen Golf GTI Klub Polska #104

stary123
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: pn sty 10, 2005 14:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: stary123 » pn sty 10, 2005 14:23

Witam !!
Noja mam ten sam problem. We wrocku komplet na Sachs-ie kosztuje ok. 350PLN (Tarcza, docisk i łożysko). Teraz mam zamiar to wymienić. Ktoś to robił? Na co zwracać uwagę - wydaj mi sie że jedyny problem to centrowanie całości na kole zamachowym - mam nadzieję że się nie wylę i może ktoś podpowie jak to bezboileśnie zrobić??

Pozdrufka



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości