wymiana PN na ABS

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

oliwka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 09, 2010 01:49
Lokalizacja: Ziębice

Post autor: oliwka » pt lut 19, 2010 20:08

Witam ponownie. Pawel Marek ja mam zbiornik z pompa od trojki mono i kawalek wiazki. Dostalem komputer ale jest chyba od 75km(chodzil w trojce z automatyczna skrzynia biegow nr komputera 261 200 760) Jesli by Ci ten numer cos mowil to prosze bys odpisal. Kolega Czarna malpa przerabial EZ na ABS .Najpierw pogadam z nim jak on to przerobil . Te czesci dostalem za niewielka kwote,wiec nie zal mi bedzie jak zostana. Jak juz pisalem jesli bedzie na gazniku to zostanie moja instalacja gazowa. W przeciwnym razie bede musial przerabiac. Wiem ,na mono mniejsze spalanie. Teraz moja PN pali 10lgazu na 100km. Jestem z tego zadowolony.Jezdzil bym nim do konca tylko to wycie.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt lut 19, 2010 20:17

oliwka, podałeś numer Boschowski a podaj ten VW zaczynający się od 1H0 czy coś w tym stylu, ale to masz raczej faktycznie od AAM


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

oliwka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 09, 2010 01:49
Lokalizacja: Ziębice

Post autor: oliwka » pt lut 19, 2010 20:23

Pawl Marek ten drugi numer to 1 ho 907 311f



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt lut 19, 2010 20:30

tak to AAM, ale powinien podejść
tobie by się przydał
1H0 907 331L i kilka innych numerów podaje ETKA jako zamienniki, niemniej niektóre z zamienników jest podane jako pasujące i do AAM i do ABS


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

oliwka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 09, 2010 01:49
Lokalizacja: Ziębice

Post autor: oliwka » pt lut 19, 2010 20:40

Wiesz tak sie zastanawiam czy nie isc na szrot i nie wymienic go na ten z abs. Nie znm sie za bardzo na tym ale czy duzo jezdzi tych trojek z silnikiem AAM zeby sie zgodzili wymienic?. w poniedzialek jeszcze podejde do sklepu i sprawdze w katalogu te numery zamiennikow czy pasuja.Prosze o ile to mozliwe zebys mi wyjasnil sprawe cewki zaplonowej . Ja ma cewke zwykla u siebie i modul zaplonu przykrecony na sterowniku. Jesli bym przerobil na mono to jak polaczyc ten modul z cewka zeby nie kupowac tej cewki z modulem kwadratowej. Jesli sie nie da to trudno.Dziekuje



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości