wazne pytanie dotyczace chlodzenia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dominik7
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 872
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:07
Lokalizacja: WGS//WP
Kontakt:

wazne pytanie dotyczace chlodzenia

Post autor: dominik7 » czw gru 15, 2005 22:50

dobra Pawel.A jaki miales silnik?Tez tak sobie myslalem ze nastepne bedzie vento...Wydawalo Ci sie ze byla jakies bardziej awaryjna od (nieduzo)mlodszych?W koncu to poczatk produkcji...Moja tez :) Ale naprawde...Bardzo jestem z niej zadowolony.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw gru 15, 2005 23:13

Silnik był 1.8 GU na gaźniku 2e2, gaźnik był awaryjny ale jeździłem na gazie, reszta nie, silnika poza rozrządem i simeringami nie dotykałem. Sprzedałem jak miała 300, silnik dalej jest ok, ma juz 330. Natomiast korozja ją zżereała w oczach i to był powód pozbycia się. Zbrzydła po po prostu. Ale to głównie dlatego że powypadkowa. Na trasie nigdy nie stanęła z powodu awarii, tylko ten gaźnik, ciągle regulacje i naprawy. Vento nie ma dla mnie tego "ducha" ale cóż. Chciałem też coś szybszego, dlatego mam 2.0. Jest nużąco bezawaryjne, zagazowałem, zmieniłem termostat jak dotąd, jakieś świece, tuleje z tyłu i tyle.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

dominik7
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 872
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:07
Lokalizacja: WGS//WP
Kontakt:

wazne pytanie dotyczace chlodzenia

Post autor: dominik7 » czw gru 15, 2005 23:33

NO TAK...1,8 to chyba rzadki silnik w jetcie.A zawory jak byly ustawiane?U mnie na bank byla bita w tyl ale dobrze chyba naprawiona bo rdzy za bardzo nie widac.@,0 w gazie to chyba najbardziej optymalna wersja dla vento.oprocz 1,9td o3wiscie...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 424 gości