Brak 12 v na cewce co za tym idzie brak iskry

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » wt lut 02, 2010 11:42

Jurek99 pisze:Witam. Wcisnąłem dodatkowy przewód do wtyku, jak napisał "agrala": "czarny przewod ze stacyjki o przekroju 1,5mm2, oznaczenie na stacyjce "15".
Mogą okazać się bardzo pomocne dalsze informacje o wejściu i wyjściu napięć do i ze skrzynki bezpieczników. Rozumiem, że trzeba wyjąć skrzynkę z bezpiecznikami, aby się dostać do złącz i to sprawdzić. Myślę, że skrzynka wisi na jakiś zaczepach, jeszcze tego nie robiłem. Wielkie dzięki. Pozdro.
skrzyna wisi na dwuch zaczepach, po wyjeciu z nich mozna ja odwrocic i bedzie widac kostki z przewodami, opisy wtyczk sa na skrzynce



egons
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: czw wrz 29, 2005 20:14
Lokalizacja: Grudzadz
Kontakt:

Post autor: egons » wt lut 02, 2010 19:05

Jak narazie dziś przejechałem kawałek trasy i autko nie kaprysi wydaję mi się że była to wina styków przy stacyjce w kostce, autko stało jakieś dwa miesięca nieużywane i pewnie dlatego coś zawilgło itp. Wszystkie wasze wskazówki okazały się bardzo pomocne więc wszystkim dziękuję za porady pojeżdżę jeszcze i jak nie będzie się nic działo to OK a jak tak to zawsze wiem jak obejść sprawę, w między czasie miałem podpięty plus bezpośrednio z aku i już miałem podpinać się do stacyjki jak po poruszaniu kostką zaczeło działać chyba że się mylę bo na początku różnych rzeczy próbowałem i różne rzezczy sparawdzałem. :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 502 gości