Vw Golf III 1.6 ABU LPG 93r Problem z zapalaniem i Obrotami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

VwAudiManiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: sob maja 16, 2009 13:39
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: VwAudiManiak » sob gru 12, 2009 22:40

marcinas1983 pisze:VwAudiManiak, może napisz w swojej grupie regionalnej może ktoś posiada Vag'a i Tobie pomoże?? Bo tak to trudno stwierdzić na odległość co Twemu autu dolega. Może być też walnięta sonda lambda i daje info o tym, że jest uboga mieszanka a komp to próbuje skorygować i podlewa paliwem przez to ma problemy z odpaleniem.
Tez właśnie myślałem nad sondą, ale też była zmieniana jakies 12 tys temu. I Gdyby była padnieta sonda to by nie chciał w czasie jazdy chodzic, tzn dławiło by go i by nie miał mocy. A tu nie ma takich problemów. Tzn w czasie jazdy jest wszystko w porządku.
Więc chyba znowu krokowca szlag trafił. Ale pierwsze do kompa podłącze gdzies, i sie zobaczy co on pokaże.



Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » ndz gru 13, 2009 00:15

Myśle że pada Ci silniczek krokowy. Pamiętaj że jeśli masz silnik ABU to silniczek jest sześcio-pinowy. :bajer:
Ostatnio zmieniony ndz gru 13, 2009 00:15 przez LASOT-A, łącznie zmieniany 1 raz.


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

VwAudiManiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: sob maja 16, 2009 13:39
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: VwAudiManiak » ndz gru 13, 2009 12:41

lasot pisze:Myśle że pada Ci silniczek krokowy. Pamiętaj że jeśli masz silnik ABU to silniczek jest sześcio-pinowy. :bajer:
Wiem kolego ze 6cio pinowy, bo już raz zmieniałem. Ale dzięki:) Jutro sie za niego wezme.



Awatar użytkownika
Jessy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: wt paź 30, 2007 09:07
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Jessy » ndz gru 13, 2009 15:43

VwAudiManiak, Jeśli potrzebujesz diagnozy to uderzaj dumnie :bigok: mam Texę do diagnostyki, mam takowy silniczek na podmiankę, i też mam u siebie silnik 1.6 ABU.
Serdecznie zapraszam .


Lewy pas zaglądasz śmierci w twarz...a tak na marginesie... " CZERWONE SĄ SZYBSZE..:D "

Awatar użytkownika
DrLupus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: pn gru 26, 2005 09:27
Lokalizacja: Mielec

Post autor: DrLupus » ndz gru 13, 2009 16:13

No i git! Pomoc masz na miejscu :grin:



VwAudiManiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: sob maja 16, 2009 13:39
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: VwAudiManiak » ndz gru 13, 2009 20:35

Jessy pisze:VwAudiManiak, Jeśli potrzebujesz diagnozy to uderzaj dumnie :bigok: mam Texę do diagnostyki, mam takowy silniczek na podmiankę, i też mam u siebie silnik 1.6 ABU.
Serdecznie zapraszam .
Ok dzięki bardzo:) napisze na pw.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 512 gości