pomocy wielki problem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

michał413

Post autor: michał413 » pn lis 28, 2005 21:30

mam okraglą uszczelke pierwszy raz montowal to mechanik i bylo tak samo wiec myslalem ze to termostat ale widzialem ze wkladal nowy wiec dziwne bo potem sam zmienilem i dalej to samo jeszcze zobacze jak to dobrze zloze ale nie wiem czy to bedzie dzialac



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pn lis 28, 2005 23:07

Może tośmieszne ale może odwrotnie założyłeś termostat "do góry nogami" choć niewiem czy się da ale różne rzeczy się zdażają.Poprostu dłuższą stroną do góry i przelewem "dziurką " w stronę rurek.



Awatar użytkownika
chabina
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: śr lut 23, 2005 20:08
Lokalizacja: Wieluń / Wawa
Kontakt:

Post autor: chabina » pn lis 28, 2005 23:20

chabina napisał/a:
że wiatrak był źle podłączony
Paweł Marek napisał/a:
a co ma ten problem to wiatraka. Chłodnica zimna to sie nie włączy bo czujnik jest w chłodnicy.
Paweł Marek opisałem po prostu problem jaki sam miałem sprawdzić nie zaszkodzi bo ciężko na to wpaść że w złą strone sie wiatraczek kręci...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lis 28, 2005 23:25

chabina pisze:Paweł Marek opisałem po prostu problem
Ależ nie chciałem Cie urazić tylko zaznaczyć że w problemie autora tego wątku to niema nic do rzeczy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

michał413

Post autor: michał413 » wt lis 29, 2005 00:18

nie wiem chlopaki jutro zajmuje sie tym dalej troche mam dosc termostat dobrze zalozylem dzieki za pomoc ale to pewnie nie koniec jak nic z tego nie bedzie to bede szukal jakiegos dobrego mechanika bo sam juz nie wiem ale jakbyscie mieli jeszcze jakies pomysly to piszcie z gory dzieki moj woz tez



golfir
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: czw maja 26, 2005 16:54
Lokalizacja: Kluki

TERMOSTAT

Post autor: golfir » pt gru 02, 2005 22:31

proponuje wyjac calkiem termostat i zobaczyc czy waz jest cieply jak bedzie cieply to nowy termostat tylko WAHLER jak kolega wyzej wspomnial zadnych CALOSTATOW to wloskie badziewie sie nie nadaje .pozdro



piacho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr lis 30, 2005 23:31
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: piacho » sob gru 03, 2005 01:44

Mogą być przewody gdzieś przypchane i płyn słabo krąży. Sprawdż jak z temperaturą na wyższych obrotach. Ale stawiam na wade termostatu. Polecam wahlera.



ROBERTO_VW

Post autor: ROBERTO_VW » sob gru 03, 2005 23:09

Ja też mialem problem z termostatem, wymieniłem dwie sztuki.
Mechanik powiedział ze mam coś z czyjnikiem temperatury.
Kupiłem sam termostat tylko w innym sklepie, innej firmy i wszystko jest ok.
Trzeci termostat okazal sie ok

Myslę, że wyszla jakaś wredna partia !!!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 658 gości