Porada dotycząca założenia krańcówek w drzwiach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Andrzej4286
TYLKO VW
TYLKO VW
Posty: 662
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 19:48
Lokalizacja: Grudza

Post autor: Andrzej4286 » śr gru 30, 2009 23:52

Paweł Marek, takie tez znalazlem jak bys mogl to zrob zdjecie bede bardzo wdzieczny i jak bys mogl to jak wyglada w kieszeni ta kopertowka pozdrawiam


Moje BYŁE Wozidło viewtopic.php?f=89&t=420620" onclick="window.open(this.href);return false;

Nowy Nabytek Golf 6 Black Pearl viewtopic.php?f=94&t=600316" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

Post autor: golfer_1984 » czw gru 31, 2009 00:17

Paweł Marek, napisz czy jak się ma ele. szyby to czy można jakoś te kopertówki podpiąc czy trzeba prowadzić kabel do krańcówki??



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw gru 31, 2009 00:23

Można. Napisałem wcześniej. Odnajdź kabel brązowo-żółty przy wtyczce modułu albo w wiązce wchodzącej do drzwi i na nim krańcówka podaje ci masę po otwarciu drzwi. A kabel ze stałym plusem znajdziesz w tych samych wiązkach. Nie pamiętam teraz czy w prawych drzwiach też jest ten kabel brązowo - żółty, chyba też.

[ Dodano: Sro Gru 30, 2009 11:24 pm ]
Trzeba się oczywiście podeprzeć miernikiem bo nie pamiętam czy ten kabel nie zmienia koloru po wejściu do drzwi, ale jest na pewno.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Andrzej4286
TYLKO VW
TYLKO VW
Posty: 662
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 19:48
Lokalizacja: Grudza

Post autor: Andrzej4286 » sob sty 02, 2010 10:24

Paweł Marek, dzieki za zdjecie teraz bede wiedzial jak ja wkomponowac w kieszen pozdrawiam i jeszcze raz dzieki

[ Dodano: 09 Sty 2010 17:44 ]
witam wszystkich ja juz mam za soba montarz kopertowek dam kilka zdjec jak wyglada w golfie i z prac i dzieki koledze Paweł Marek, ktory powiedzial jak mam podlaczyc kable zeby bylo jak w orginale ze ktore drzwi otwieram ta kopertowka sie zapala wiec dla chetnych chcacych zrobic ten zabieg przy podlaczeniu kopertowek w drzwiach kierowcy podpinamy sie jednym kablem w krancowke koloru brazowo-zolty a drogim pod plus w drzwiach pasazera musimy dorobic sobie wsowke i wpiac sie we wtyczke od krancowki i tez drogi kabel pod plus. ja uzylem wsowek orginalnych z innej instalacji ulatwilem troche zycie sobie tym to efekt mojej pracy Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony sob sty 09, 2010 18:55 przez Andrzej4286, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje BYŁE Wozidło viewtopic.php?f=89&t=420620" onclick="window.open(this.href);return false;

Nowy Nabytek Golf 6 Black Pearl viewtopic.php?f=94&t=600316" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości