Golf 4 dodatkowy alarm i centralny zamek a kluczyk scyzoryk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bartekkk1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: sob lis 14, 2009 21:58
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bartekkk1 » ndz lis 15, 2009 10:58

PinkFloyd, a jak przeprogramója mi na nowy kluczyk alarm to te stare piloty bedzia działać czy nie znaczy jedne bo 2 jest niezaprogramowany



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » ndz lis 15, 2009 11:05

bartekkk1 pisze:PinkFloyd, a jak przeprogramója mi na nowy kluczyk alarm to te stare piloty bedzia działać czy nie znaczy jedne bo 2 jest niezaprogramowany
Mozna doprogramować bez innych pilotów i tamte bede działąć, jak chcesz wykodowac jakis pilot to musisz go przynieść



Awatar użytkownika
Przewodnik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 228
Rejestracja: pt sie 11, 2006 22:22
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Przewodnik » pn lut 08, 2010 17:13

Wiem że stary emat ale nie chciałem zakładać nowego mam pytanko koledzy. Posiadam w swoim golfie mk4 alarm dostałem od własciciela dwa piloty w takim jajkowatym kształcie i jeden pilot scyzoryk. na tych pilotaach jest symbol GT. otweiranie i zamykanie jest jednym i tym samym przyciskiem. czy jest możliwosc zaprogramowania tego scyzoryka scyzoryk jest vw. Czy ktoś poprostu dołożył alarm z centralnym, a ori centralny wyłaczył??


NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA LECZ LOGO NA MASCE VW I WSZYSTKO JASNE !!!!
Sprzedam przednie wzmocnienie golf 4 bez klimy,

domeL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 17, 2007 11:14
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: domeL » pt lip 02, 2010 22:48

koledzy mam pytanie

zakupilem mk4 bez centralnego. Chcialbym jednak go zamontować czy sa jakies sprawdzone i dobre do mk4 centralne zamki??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 557 gości