MAM PROBLEM ZE SKRZYNIą BIEGóW CHODZI O STUKI PODCZAS JAZDY!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Zimny Chirurg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 22, 2009 21:31
Lokalizacja: Wałbrzych
Silnik: AHF
Kontakt:

Post autor: Zimny Chirurg » pn lis 02, 2009 17:15

Jak tak twierdzisz. To moc niech bedzie z Tobą. A całe zycie uczyli i mówili ze momenty sie inaczej oblicza a nie tylko zwykły obrót wałka IP. Jak sie zazebi z OPekiem to juz mamy inny moment i juz nie mówiąc o dyferencjale. Czyli tam gdzie sie liczy właśnie momęty w skrzyniach ale jak uwazasz ze jest inaczej to spox.

Pozdro

ZC



Awatar użytkownika
gabriel_bar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: śr lis 04, 2009 12:05
Lokalizacja: koło BP (LBI)
Kontakt:

Post autor: gabriel_bar » pt lis 06, 2009 14:51

swider pisze:dzieki wszystkim za rady ale chyba opuszcze z ceny i go sprzedam :bajer:
I jaka decyzja? zdecydowałeś się naprawiać?? mam taki sam problem i jestem zdecydowany na naprawę tylko muszę najpierw znaleźć miejsce, sklep, gdzie ewentualnie będę mógł dostać części do skrzyni, bo podobno są trudno dostępne, a nie chce żeby auto stało.
Może ktoś jest w stanie polecić sklep gdzie mogę dostać tryb biegu wstecznego? i ile może kosztować? mile widziana możliwość wysyłki części bo małe szanse że coś się znajdzie w moich stronach
Będę wdzięczny za wszelką pomoc
Ostatnio zmieniony pt lis 06, 2009 14:52 przez gabriel_bar, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości