Lekki potop w golfie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » ndz paź 18, 2009 20:18

a moze przy przedniej szybie rozszczelnil sie klej i woda ci zacieka. a najlepiej to wyciagnij wykladziny i tak polej woda dach samochodu i moze bedzie widac czy soda dostaje sie od gory a jesli nic nie bedzie to znaczy ze oddol gdzies musi isc


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

kortyla1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 21:16
Lokalizacja: Opole

Post autor: kortyla1987 » ndz paź 18, 2009 22:51

a może szyberdach masz nieszczelny i niezasunąłeś osłony od wewnątrz a wtedy ci będzie zalewać bo ta osłona służy także jako osłona z rynienkkami.!



cybul
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: pn lut 04, 2008 20:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: cybul » ndz paź 18, 2009 23:37

rurka tez moze siedziec, tak mialem u mnie, ale ona jest scieta pod katem i nie siedziala moze z jakies 2mm i przez to delikatne sciecie zaciekalo... albo sprawdz plyn w zbiorniczku :) jezeli jest stan to wyciagaj dywaniki:) fotel, wsiadz do srodka i niech ktos leje wode na auto :) albo poczekaj na deszczowa pogode, ktorej ostatnio nie brakuje...



Awatar użytkownika
Scarab
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: czw lut 17, 2005 14:01
Lokalizacja: J-no

Post autor: Scarab » ndz paź 18, 2009 23:43

Zacznij od dwóch najczęstszych i najprostszych rzeczy - sprawdź czy masz wszystkie korki w podłodze, wbrew pozorom brak jednego potrafi bardzo solidnie zmoczyć dywaniki. Potem polej wodą szyberdach i sprawdź czy leci woda z błotników w okolicach progów. Osobiście obstawiam brak korka w podłodze -przerabiałem rok temu -było pełno wody i smród z dywaników właśnie z tyłu :crazy:



elgolfino
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 18:27
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: elgolfino » pn paź 19, 2009 20:29

Dzieki za wszystkie podpowiedzi,wszystkie wskazowki jak znajde czas-oby jak najszybciej- przetestuje,jutro wstawie auto do faceta co mi szybe wstawial niech zobaczy czy nie spapral roboty,jak juz bede wiedzial co bylo przyczyna to napisze ,moze komus sie w przyszlosci przyda



cheftomek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 24, 2009 12:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cheftomek » pt lis 27, 2009 01:41

Jakbyś mógł to napisz co było powodem powodzi bo u mnie jest dokładnie to samo, w lecie to się zdarzyło ale wyschło po 2 dniach, teraz wodę zza siedzenia pasażera wylewałem wiadrami te filcowe podkładki pod wykładziną wywaliłem bo śmierdziało, już zaczęło gnić widzę pleśń na całej podłodze. Auto stoi w naprawie bo myślałem że to nagrzwnica więc jest do wymiany, szyby notabene też całe tłuste i zaparowane a płynu chłodniczego dolewam butelkami.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości