Podświetlenie beta 4 HELP

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
gzes83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz lut 27, 2005 21:26
Lokalizacja: Lipsk
Kontakt:

Post autor: gzes83 » czw lis 24, 2005 22:51

niebieski to el. antena (tego zazwyczaj sie nie podlacza) chyba ze masz taka antene...



Frytek

Post autor: Frytek » czw lis 24, 2005 23:33

Paweł Marek pisze:które światła? Reflektory? jeśli tak to daj spokój z próbami bo coś spalisz

[ Dodano: Czw Lis 24, 2005 9:41 pm ]
Ale co to za kabel niebieski nie wiem

no wlasnie reflektory mi wlacza.. i w ogole wystzsko tak jakbym przekracil swiatla na postojowe;] no nie bede go juz ruszac.. ale nie wiem co to jest:) hehe dzieki za pomoc

[ Dodano: Pią Lis 25, 2005 10:35 ]
No wiec bawilem sie z tym.... efektow brak:/

No wiec. Wyjalem przycisk ogrzewania tylnej szyby. Jak wiadomo dochodzi tam tez kabelek do podswietlania tego przysisku (tez taki pol niebieski). Podpialem go na chwile do radia do tego wejscia nr 6... i? to samo co z kabelkiem niebieskim tym co mam kolo radia. Czyli jak go wlaczylem to wlczylo mi sie cale podwietlenie w aucie. Tzn no licznik itp, tak jakbym switla wlaczyl. Oczywiscie radio nie swieci dalej:/ To znaczy ze mam cos z radiem nie tak? spiecie jakies robi czy jak? Nie rozumiem tego :/ Kabelek teaz mialem na pewno dobry.. i na pewno do wejscia nr 6.. i nic:/



luk99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 16:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: luk99 » pt lis 25, 2005 18:42

Zobacz tu moze cos znajedziesz

http://www.studio24.neostrada.pl/kable1/kable.htm

Z tego co pamietam w nowych Betach trzeba miec 3 plusy podlaczone zeby wogole chodzilo. Min. jedno do anteny elektrycznej POWER ANTENA ale lepiej to sprawdzic.



Frytek

Post autor: Frytek » pt lis 25, 2005 20:10

jeeeeeeee:))))))))

wiecie co:) udalo sie.. a okazalo sie ze po prostu zle popatrzylem na schemat (do gory nogami) i zamiast do oswietlenia to podpinalem sie do elektrycznej anteny (dlatego tez radio dawalo + jak sie wlaczylo i oswiecalo mi oswietlenie w srodku). Teraz juz wystzzsko jasne, i podswietlenie dziala!! jezecze raz dziekuje wsyztszkim za pomoc i cierpliwosc..

temat uwazam za zamkniety!

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości