zaworki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

fibolek

Post autor: fibolek » pn lis 14, 2005 12:46

Jeśli szlifował gniazda zaworów to będzie lipa.Bo gniazd zaworów się nie szlifuje.Bo popychacze nawet hydrauliczne jak się nagrzeją powinny przestać pykać.A kolo opisuje że pod górkę pukają.Niech się zapyta tego co mu to robił co dokładnie zrobił i jak? To była moja rada.



ramirez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw lis 10, 2005 15:27
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: ramirez » wt lis 15, 2005 17:42

dzis pojezdzilem troszke rozgrzalem silnik zosawilem go na wolnych obrotach moj brat wszedl do samochodu chcialem aby ruszal powoli i to chce wam przekazac na wolnych obrotach oczywiscie rozgrzany silniczek chodzi cacy zadnego klepania zadnych innych opcji wklada pierwszy bieg i powoli zaczyna ruszac i zaraz jak kola zaczynaja krecic dochodzi wlasnie klekotanie i tak jest za kazdym razem jak sie rusza na innych biegach jest podobnie ale nie tak glosno jak na pierwszym biegu jesli chodzi o mechanika to raczej tylko planowanie sam on tego nie robil oddal do jakiegos specjalisty jak tylko bede u niego to sie dopytam wspominal mi o jednym zaworze ze byl lekko podrdzewialy ale wyczyscil to w jakis sposob a co do gniazd zaworowych to nie mam pojecia naprawde



slawekwro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 16:53
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: slawekwro » śr lis 16, 2005 17:27

zmieniłem na 15w 40 shel helix ale jak się rozgrzeje to nie walą

[ Dodano: Sro Lis 16, 2005 16:29 ]
a zmnieniłem z lotosa 15w40



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 180 gości