Alarm

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Qbsztyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: wt mar 18, 2008 23:49
Kontakt:

Post autor: Qbsztyk » śr mar 31, 2010 22:24

scss, dzieki za wszelkie porady i informacje :) naprawdę pomoglo :) jednak przy montazu wystapil problem ... nie dziala zamykanie :( sygnal wyjsciowy z cenytalki raczej jest ok bo podlaczony pod otwieranie i nacisniety przycisk pilota zamykanie otwiera zamek (mam nadzieje ze nie zamotalem) jednak w dzwiach kierowcy mam 2 przewody zółto-niebieskie i po podlaczeniu do jednego lub drugiego przewodu zamek nie zamyka sie nadal choc w centralce slychac jak sie przełącza i alarm sie uzbraja :(
Gdzie jeszcze moge podlaczyc przewod "zielony" zeby zamek sie zamykal wraz z uzbrojeniem alarmu?
Prosze o pomoc.


..:: QBA ::..
MK7
^
MK4

Awatar użytkownika
szysz61
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:06
Lokalizacja: Kościerzyna

Post autor: szysz61 » śr mar 31, 2010 23:30

Przy podłączaniu otwierania i zamykania drzwi pilotem podłączałem w Borze 1998/1999
zamknięcie-żółto/ciemnozielony (pin 24na sterowniku w drzwiach)
otwarcie-zielono/czerwony (pin 4 na sterowniku w drzwiach)
Doszedłem do tego droga prób i błędów.



Awatar użytkownika
Qbsztyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: wt mar 18, 2008 23:49
Kontakt:

Post autor: Qbsztyk » czw kwie 01, 2010 13:04

:) gdy juz nerwy troche opadly ... przeciąłem przewód zółto/niebieski i central sie nie zamykal ... wiec to chyba ten (albo sie myle) jednak kiedy podlaczylem tam przewod od alarmu nadal nie zamyka z pilota :(
Moze ktos dysponuje zdjeciem zamka-silownika tak zeby bylo widac jakie przewody sa tam, bo nie chce rozbierac calych drzwi ... wiem ze duzo klopotu z tym jest ...
Ostatnio zmieniony czw kwie 01, 2010 13:11 przez Qbsztyk, łącznie zmieniany 1 raz.


..:: QBA ::..
MK7
^
MK4

Awatar użytkownika
szysz61
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:06
Lokalizacja: Kościerzyna

Post autor: szysz61 » czw kwie 01, 2010 21:11

Obejrzyj dokładnie wtyczkę a na pewno znajdziesz numery pinów. Szukasz na wtyczce przy sterowniku, nie przy zamku. Nie trzeba rozbierać blachy, siłownik znajduje się na zewnątrz i jest zespolony z silnikiem opuszczania szyby.
Ostatnio zmieniony czw kwie 01, 2010 21:14 przez szysz61, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Qbsztyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: wt mar 18, 2008 23:49
Kontakt:

Post autor: Qbsztyk » czw kwie 01, 2010 21:24

Dzis nie moglem poswiecic temu zbyt duzo czasu bo obowiazki mnie przycisnely ;) Ale jutro postaram sie zrobic zdjeia co i jak moze bedzie latwiej :) i oczywiscie obejrzę tez wtyczke bo zdjecia nie znalazlem :( zrobie swoje ;)

[ Dodano: 02 Kwi 2010 18:40 ]
I problem jeden rozwiazany :D zamyka sie i otwiera :) dzieki szysz61, zmylily mnie 3 przewory zółto/niebieskie u mnie w drzwiach :/
teraz kolejny problem ... otwiranie bagaznika z pilota i funkcja komfort... :(


..:: QBA ::..
MK7
^
MK4

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości