woda pod podłogą

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Gawior » pn wrz 14, 2009 21:24

Mam ten sam problem. Mokry materiał wyścielający podłogę auta po stronie pasażera. Ostatnio załatałem ( klejem na gorąco ) pęknięty plastik na podszybiu, ale to było przed deszczami. Jutro biorę się za sprawdzenie rzeczy wymienionych powyżej.

Jak by była nieszczelna nagrzewnica to na chłopski rozum z tego mokrego czy tej wody nie powinno być czuć płynem chłodniczym ( dla hardcorowych: słodkawy posmak glikolu, no chyba że w chłodnicy zwykłe H2O :p ). Lepiej tak sprawdzić zanim się zacznie rozbierać całą deskę.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt wrz 15, 2009 00:10

ewentualnie sprawdzic jeszcze uszczelke pod chwytem filtra kabinowego :)

czesta przyczyna w mk II , ale osttnio przydarzyło sie to koledze w mk III, lało sie pod ta kratka, pozniej spływalo przez kanal powiterza i lalo sie na podłoge pasera :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Gawior » czw wrz 17, 2009 16:31

U mnie w aucie okazało się że to szyba z boku była nieszczelna i że to z niej się leje. Okazało się to po zdjęciu tego plastiku ze słupka ( robił jako rynienka dla wody ). Lanie woda po szyberdachu nic nie dało, ale to był mój błąd bo lałem także po dachu i leciało po szybie tam z boku gdzie była nieszczelna. Wodę dopiero było w aucie widać na dole koło nóg pasażera i myślałem dla tego że to ten wężyk spadł co odprowadza wodę z szyberdachu. Jak zdjąłem ten plastik ze słupka i polałem wodą to lało się na deskę. I to dopiero wtedy było widać że to z szyby się leje. Teraz mam suszenie wszystkiego z podłogi pasażera aż do blachy :p



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości