Problem z Golfem, nie równa praca silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
shevet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 19, 2008 13:33
Lokalizacja: krk

Post autor: shevet » czw sie 06, 2009 21:42

U mnie byly podobne objawy. Diagnoza - walniety czujnik polozenia walu korbowego. Do tego wymiana swieczek i wsio smiga pieknie.

pozdro;)



CQ
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 631
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:04
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław/Katowice

Re: Problemu cd

Post autor: CQ » czw sie 06, 2009 22:36

djkamel pisze:Witam,
Mechanik chce mi ściągnąć głowice i zobaczyć co pod nią.
uszczelka i tłoki :rotfl: ehh kolego ale masz tych mechaników ;)
djkamel pisze:Przywrócił ustawienia wszystkich podzespołów...
a w jaki sposób bo nie bardzo rozumiem? odłączałeś tą kleme od aku i jechałes na samej PB?
Ostatnio zmieniony czw sie 06, 2009 22:37 przez CQ, łącznie zmieniany 1 raz.



djkamel

Golf problemów cd.

Post autor: djkamel » pt sie 07, 2009 08:28

Witam,

O mechanikach to az mi się nie chce wspominać. Elektryk (prawdopodobnie softem) zresetowal wszystkie ustanienia. Wspominal ze to przewaznie trwa chwilke w miom przypadku robil to dosc dlugo. Stad elektryk stwierdzil ze cos tam sobie autko przestawialo. Jesli chodzi o czujnika wału korbowego to kiedys mi tam padl i jest nowka sztuka. Chyba gdyby ta czesc byla kopnieta to bez wzgledu na to czy zimny czy cieply tak samo by wariowal? Pomyslow brak. Powiem szczerze ze juz nie wiem w czym szukać usterki. Jakies pomysly?



Podmieniłem przepływke od innego golfa. U niego o dziwo moja przeplywka chodzi elegancko. U mnie natomiast na jego widać różnice. Niestety nie jest do końca tak jak powinno. Jest sytuacja taka sytuacja jak kiedyś (pomalu coraz bardziej sie rozwijała.). Mianowicie odpala (juz nie gasnie), na wolnych obrotach słychąc lekkie przebieranie. I na zimnym jak go odpale i chce jechać to czuć ze nie ma liniowego przyspieszenia. Gdzie szukać problemu ?
Ostatnio zmieniony czw sie 13, 2009 11:58 przez djkamel, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości