Zbyt wysoka temperatura silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wojtas4589
Wamia Mazury
Posty: 1250
Rejestracja: sob mar 29, 2008 19:07
Auto: Golf V
Silnik: BKC
Kontakt:

Post autor: wojtas4589 » wt lip 14, 2009 23:08

napisz jak zareaguje na wymianę czujnika



witmans
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt kwie 10, 2009 14:39
Lokalizacja: michrówek
Kontakt:

Post autor: witmans » śr lip 15, 2009 09:54

baran12 ja mialem ten sam problem kiedys. podczas wymiany rozrzadu wykrecilismy pompe wody i okazalo sie ze miala powylamywane takie plastikowe lopatki ktore nadawaly ped w obiegu. kupilem nowa pompe i problem z wysoka temp zniknal, ale nie koniecznie to moze byc u ciebie....musisz sprawdzic
powodzenia



Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

Post autor: Baran. » pn lip 20, 2009 09:47

Nie dlugo pojde sprawdzic czy to jest to bo czujnik jest dobry jak sprawdzalem termostat tez wiec teraz trzeba sie dostac az do pomki i ja zobaczyc a jak nie bedzie to , to jakis dziwny diabel tam siedzi i za duza temperature daje jak ogarne sie to bede pisal czy znalazlem problem czy musze szukac dalej

[ Dodano: 20 Lip 2009 09:40 ]
I tak po dluzszym czasie pisze ze pompa jest sprawna czujnik i termostat tez uklad odpowietrzony wiec nie wiem czemu jest wieksza temperatura. Teraz wyglada jak by wszystko dobrze chodzilo tylko tem jest za duza bo az dochodzi do 100stopni ale 1bieg wiatraka wlacza sie na 92 stopniach(2bieg tez chodzi) plyn jest nowy.Moze wiecie jakie jeszcze moga byc przyczyny bo ja juz nie mam zielonego pojecia wiem tylko tyle ze mi nigdy 90stopni nie przekroczyl i chcialbym naprawic to zeby bylo jak dawniej



Dyguś
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 22:00
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Post autor: Dyguś » pn gru 21, 2009 15:32

Witam
Mam taki sam problem ja ty kolego:/
Nigdy mój 1,6 aft nie przekraczal 90 stopni. Dzisiaj jednak zrobil 1 raz temp. soczyla prawie do 100 stopni zaczymalem sie i wiatrak nie chodzil :/
Dodam ze niedawno wymienialem plyn chodzacy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości