Przeciek wody po opadach - MK2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » ndz cze 21, 2009 10:19

golfik88 pisze:u mnie ruda jest na calej dlugosci pod uszczelka od wewnatrz :grrr: i tez boje sie ze pewnego dnia moze poprostu wypasc szyba
no ja miałem całą do okoła. gdzie nie wbiłem kluczyka tam wchodził jak w masło
golfik88 pisze:jeszcze jedno pytanko, pod zamkiem w klapie jest taka dziorka, czy ona ma za zadanie odprowadzanie wody??
Na rancie klapy masz 3 dziury, 2 po bokach i jedna na środku. One służą do odprowadzania wody. Ta taka okrągła duża nad zamkiem to nie wiem do czego służy bo mi woda wylatywała przez zamek a nie przez nią.
golfik88 pisze:ylko ze u mnie najwiecej wody zbiera sie po lewej stronie (patrzac od tylu auta)
Mi także zbierało się w tym miejscu bo najwięcej jej pod uszczelką w tym miejscu wpływało. Możesz mieć także nie szczelną lampę i przez nią wpływa



Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Re: Przeciek wody po opadach - MK2

Post autor: hyper74 » śr cze 24, 2009 13:03

Andrzej1963 pisze:Cześć,no i mam problem,po solidnych opadach deszczu po stronie pasażera z przodu zrobiło się solidnie mokro.
Piszecie o tylnej klapie jak chłopak pyta o przód ???? Miałem MK II 1.6 PN z czyberdachem... Problemem były zapchane kanały odpływowe które idą w przednich słupkach... sprawdż , nie wiem jak jest gdy nie ma szyberdachu ale pewnie terz są pod uszczelką ... tą na dachu...


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 158 gości