jak cofnąć licznik w MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jig1981
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: pn lut 07, 2005 02:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jig1981 » pn paź 17, 2005 00:00

oto kolejny dowod na to ze nie należy patrzeć na szafę nawet jeśli auto należy do forumowicza, tylko na stan auta.Generalnie jak ktoś sie zna na golfach to bedzie wiedzial ze nawet przebiegi rzedu 200-300 tys to nie wyrok na auto.Moja siostra ma golfa z '94 z przebiegiem 238tys a wyglada lepiej gałka kierownica i całe auto niz moj z '95 ze 180tys na szafie.Pozdro



Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » pn paź 17, 2005 07:38

kotem pisze:Ale to jest głupota!! Zamiast tępic takich ludzi jak "sabakan" to jeszcze mu pomagacie. Wiem ze teraz obróciłem przeciwko sobie ładnych pare osób na tym forum, ale ofanie liczników uwarzam za totalny debilizm!!Jak widze golfa z 90r i ma na liczniku 110 000km to od razu wiadomo ze przeskoczył 300 albo 400 i go cofali. Zupełnie zbedny i nie potrzebny zabieg!! Na zewnątrz zgnilizna a na liczniku 115kkm
Popieram w 100000000% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Awatar użytkownika
Vasyl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:48
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Vasyl » pn paź 17, 2005 15:58

sabakan pisze:neo25-pk jak można zdobyć to narzędzie
wiadome że silnik od tego lepiej nie chodzi ale z nim nie mam problemów jak na razie
a cofnąc to by mi sie przydało
Nie moja sprawa ale weź się koleś pukni w dynie z tym cofaniem. Jakbys był zaradny to już dawno bys to zrobił, a nie opowiadał wszem i wobec o tym. I kup auto od takiego :grrr:



Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » pn paź 17, 2005 17:34

A ja w Golfie i w Jettce ustawiłem liczniki na taki sam przebieg aby zobaczyć kto wiecej kilosów bije, tzn. ja czy Moja... Ale narazie (od czerwca) idziemy łeb w łeb... :bigok:



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » pn paź 17, 2005 18:10

panowie panowie, kolega zapytal jak cofnac licznik moze ma inny powod niz oszustwo ;) moze poprostu zalozyl sobie nowy silnik albo licznik. Was to nie powinno interesowac w jakim celu chce dokonac korekty licznika...jesli komus post nie odpowiada i uwaza autora za glupka,oszusta itp to po co zabiera glos?
Pytanie bylo jasne tylko sporo zbytecznych odpowiedzi nie na temat. Pytanie nie brzmialo "co sadzicie o cofaniu licznika"
Pozdro ;)



Zilly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 08:43

Post autor: Zilly » pn paź 17, 2005 18:14

To jest urok popularnych samochodów na rynku wtórnym. Zamki i fabryczne immo od golfów są tak rozpracowane że golfy znikają na potęgę. Tak samo jest z licznikami. Z jednej strony dostępność i niskie ceny części i usług z drugiej strony przekręty i trefne auta... Np. w takiej Lagunie 2 żeby cofnąć licznik to trza być nie lada specem.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości