AIRBAG

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: safik25 » śr cze 03, 2009 23:40

norek111 pisze:
safik25 pisze:dobra a czy jest szasa odlączyć wszystko ???
tz.
to znaczy że chcialbym wylączyć kontrolke (prosta sprawa wyciągnąć żarówke) ale z komunikatem na wyświetlaczu juz trochę ciężej przy odpalaniu komunikat serwis i przy przyśpieszaniu komunikat że airbag uszkodzony wraz z sygnalem dźwiękowym tego chcialbym sie pozbyć
Ostatnio zmieniony śr cze 03, 2009 23:42 przez safik25, łącznie zmieniany 2 razy.


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: norek111 » śr cze 03, 2009 23:43

safik25 pisze: to znaczy że chcialbym wylączyć kontrolke (prosta sprawa wyciągnąć żarówke) ale z komunikatem na wyświetlaczu juz trochę ciężej przy odpalaniu komunikat serwis i przy przyśpieszaniu komunikat że airbag uszkodzony tego chcialbym sie pozbyć
tylko naprawa systemu,taka moja rada


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM

safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: safik25 » śr cze 03, 2009 23:59

a czy jest możliwość zamontowania storownika z innym nr. niż ten stary chodzi o to że ten mój jest feralny i jeśli wymienie to przy pierwszym podlączeniu pod Vag go spapram ??


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Post autor: doggie » czw cze 04, 2009 08:08

safik25 pisze:a czy jest możliwość zamontowania storownika z innym nr. niż ten stary chodzi o to że ten mój jest feralny i jeśli wymienie to przy pierwszym podlączeniu pod Vag go spapram ??
safik25 sterownik musi być konkretnie pod twój samochód i pod jego wyposażenie (ilość poduszek, kurtyny, zapalniki napinaczy itd), zresztą niewiadomo, czy ten który jest, to jest właściwie od twego samochodu, skoro coś tam jest przekombinowane, w ASO po nr nadwozia VIN można to ustalić



pawel1985x
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: czw paź 23, 2008 20:40
Lokalizacja: milicz

Post autor: pawel1985x » czw cze 04, 2009 13:06

konkretnego dzwona do napinaczy tez nie musi byc ostatnio znajomy przyciagnal z wywalonymi poduszkami i napinaczami .Ado wymainy byl zderzak jedna lampa pas przedni z jednej strony pekniety i nadkole do wymiany koszt czesci i malowanie 1400 zl wiec nei wiem czy tak mozno musi byc dzwoniony aby syystemy bezpieczenstwa zadzialaly a i dodam ze jeszcze szyba byla do wymiany ale to juz inna historia bo kolesiowi na placu pekla



safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: safik25 » czw cze 04, 2009 18:36

już sterownik nie jest od tego samochodu bylem dziś na ASO i czlowiek nie chętnie podal mi nr. prawidlowy 1C0 909 605 A a ja mam zamontowany 6Q0 909 605 A czyli teraz jaki powód gość mial żeby wymienić sterownik na i tak nie dzilający ???


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

greg

Post autor: greg » pt cze 05, 2009 17:04

safik25 pisze:to znaczy że chcialbym wylączyć kontrolke (prosta sprawa wyciągnąć żarówke)
hehe - to wyciągnij - bo tam jest dioda :bigok:
safik25 pisze:ale z komunikatem na wyświetlaczu juz trochę ciężej
wymiana sterownika airbag lub naprawa tego lub jeśłi nie zalezy ci na poduszkach (co jest chore) to canadapter i tylko sygnał CAN gaszący air



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 205 gości