doradzcie czy warto te lampy kupić

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
hepos
GT Owner
GT Owner
Posty: 292
Rejestracja: czw paź 23, 2008 09:18
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Golf VII
Silnik: CJZA

Post autor: hepos » pt lip 03, 2009 23:41

Ja kupiłem hella mk4 look, świecą idealnie, czysto jasno i wogóle wygladaja ladnie.

A jak widze jednego, drugiego "tunera" na drodze ktory ma soczewki w chinskich sonarach i do tego made in china ksenon to nic tylko mam ochote wysiasc i dac komus po zebach.
Raz juz lezalem w rowie przez takiego TUNERA :grrr:

I takie mam zdanie co do soczewek jak kupic to helli a jakies inne gowna to se mozna



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pt lip 03, 2009 23:49

hepos pisze:A jak widze jednego, drugiego "tunera" na drodze ktory ma soczewki w chinskich sonarach i do tego made in china ksenon to nic tylko mam ochote wysiasc i dac komus po zebach.
Raz juz lezalem w rowie przez takiego TUNERA :grrr:
bez przesady kolego :bajer:
na pogawędkach jest swoboda wypowiedzi tam proszę kierowac swoje emocje



brynol
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 949
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 22:45
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Post autor: brynol » pt lip 03, 2009 23:53

tak sie sklada ze ja mam firmy SONAR i swieca dobrze, tylko jakosc wykonania kiepska strasznie...
a hepos, nie osądzaj wszystkich jednakowo


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/313741.html][img]http://images.spritmonitor.de/313741.png[/img][/url]

Mój Mk3 :P
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246130

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » sob lip 04, 2009 00:07

brynol pisze:ze ja mam firmy SONAR i swieca dobrze,
zgadzam się ale jeden warunek :
poprawne ich ustawienie
nie ukrywam ze jest to sztuka !



Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » sob lip 04, 2009 00:54

LordOmen pisze:Szyba przednia też jest szklana a jak dostała kamieniem wielkości paznokcia małego palca to też pękła.
Uderzenie kamieniem to zdarzenie losowe. Tu chodzi o to że plastik matowieje a szkło nie. :bajer: :helm:


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

Awatar użytkownika
bastek016
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: sob maja 19, 2007 18:47
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: bastek016 » sob lip 04, 2009 02:00

Uderzenie kamieniem to zdarzenie losowe. Tu chodzi o to że plastik matowieje a szkło nie. :bajer: :helm:
kolego miałeś te lampy ?? ja na nich po naszych ślicznych drogach smigam 3 lata i jakoś szkło nie zmatowiało nie ma rysek itp jeśli chodzi o świecenie to ,świecą piękną linią a nie jak zwykłe lampy plama przed autem . Miałem xenon ale mi się spalił na lampach pisze że nie wolno do nich hidów pakować ja miałem i nic się nie działo , kumpel miał lampy FK automotive i parowały ciągle a sonary mi przez 3 lata nigdy nie parowały . Jestem bardzo zadowolony mam kilku kumpli co mają soczewkę sonara i sobie chwalą , w innych autach . więc na pytanie czy bym kupił jeszcze raz kupiłbym .



brynol
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 949
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 22:45
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Post autor: brynol » sob lip 04, 2009 08:20

u mnie kolega do audi A3 kupil wlasnie sonar no i po kazdym myciu auta sa cale zaparowane, ale po paru dniach schodzi i jest ok, w moim mk3 nie paruja wcale, mam je nie caly rok, swieca fajnie, tylko sa kiepsko wykonane


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/313741.html][img]http://images.spritmonitor.de/313741.png[/img][/url]

Mój Mk3 :P
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246130

lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » sob lip 04, 2009 11:41

Raz juz lezalem w rowie przez takiego TUNERA
kolego w rowie to leżaleś zapewne przez kiepskie świecenie tych lamp helli !!
trzeba było kupic cos porządnego jak z helli np. te http://moto.allegro.pl/item659762491_la ... clear.html

a co do lamp sonar itp. to nie ma co sie rzucać ! lampy świecą dobrze, trzeba ustawić dobrze i najlepiej zrobić przesone, wtedy jest miodzio ;) nic nie razi, plastik nie matowieje, a zeby lampy nie parowały trzeba wywalić tą lipna uszczelke i zalać silikonem ( jak bedziecie uszczelniać silikonem polecam zrobi.c przsłone ! :) za jednym zamachem

a tak w ogole to jeśli masz tyle zarzutów do osób z xenonem w soczewce sonarów, to ciekawe co powiesz o "tunerach" co do takich lamp helli wsadzaja xenon ?? :ass:
Ostatnio zmieniony sob lip 04, 2009 11:43 przez lambert86, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
hepos
GT Owner
GT Owner
Posty: 292
Rejestracja: czw paź 23, 2008 09:18
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Golf VII
Silnik: CJZA

Post autor: hepos » sob lip 04, 2009 14:17

Nie spinajcie sie tylko mowie jak jest ;)

[ Dodano: 04 Lip 2009 14:20 ]
lambert86 pisze:
Raz juz lezalem w rowie przez takiego TUNERA
kolego w rowie to leżaleś zapewne przez kiepskie świecenie tych lamp helli !!
trzeba było kupic cos porządnego jak z helli np. te http://moto.allegro.pl/item659762491_la ... clear.html

a co do lamp sonar itp. to nie ma co sie rzucać ! lampy świecą dobrze, trzeba ustawić dobrze i najlepiej zrobić przesone, wtedy jest miodzio ;) nic nie razi, plastik nie matowieje, a zeby lampy nie parowały trzeba wywalić tą lipna uszczelke i zalać silikonem ( jak bedziecie uszczelniać silikonem polecam zrobi.c przsłone ! :) za jednym zamachem

a tak w ogole to jeśli masz tyle zarzutów do osób z xenonem w soczewce sonarów, to ciekawe co powiesz o "tunerach" co do takich lamp helli wsadzaja xenon ?? :ass:
te co pokazales sa tak paskudne, ze wolalbym seryjne H4

co do lamp sonar - jak w krakowie na przegladach widza takie lampy to mowia zaloz normalne i przyjedź bo to my bedziemy mieli problemy - autopsja

o tych ktorzy wsadzaja ksenon za 200 zł do czegokolwiek mam takie samo zdanie

Mowisz ze hella mk4 swieci źle? przeszukaj no mi forum i pokaz kto z ich posiadaczy tak twierdzi
Ostatnio zmieniony sob lip 04, 2009 14:21 przez hepos, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » sob lip 04, 2009 14:49

bastek016 pisze:szkło nie zmatowiało
To szkło czy plastik nie zmatowiał bo już nie rozumiem...... :helm: :helm: :helm:


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » pn lip 06, 2009 00:06

no po co mam pokazywać, jak sam jesteś żywym przykładem! wjechaleś do rowu bo nic na nich nie widziales :p
a tak poważnie to nie ma co sie spierać, nie ma co wymagac od lamp za 500 zł cudów, ale wg mnie i wielu użytkownikow lampy soczewczowe wygladaja o niebo lepiej niż te helli ala mk4 i nie ma co dyskutować ! ( jak ci sie podobaja lampy mk4 to kup golfa mk4 a nie lampy :p) a kwiestia świecenia to temat rzeka .... sonar z xenonem świeci bosko!! tylko trzeba dobrze ustawić ! zywkle zarowki bez przekaźnikoów w soczewce to porażka ... nie ma co dyskutować, a montując lampy ala mk4 to raz, ze tracimy na wygladzie ( a o wyglad chodzi min. - a wyglad na tych hellach ala mk4 to zaden wygląd wg mnie gorzej jak seria :p ), dwa ( ograniczamy sie tylko do zwykłych żarowek, bo wsadzanie xenonu jest nierozsądne!), a po trzecie jakosc tych lamp niby helli ala mk4 nie jest napewno lepsza od sonarow, bo zapewne te i te produkuja w chinach :chytry:



Awatar użytkownika
hepos
GT Owner
GT Owner
Posty: 292
Rejestracja: czw paź 23, 2008 09:18
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Golf VII
Silnik: CJZA

Post autor: hepos » pn lip 06, 2009 08:18

lambert86 pisze:no po co mam pokazywać, jak sam jesteś żywym przykładem! wjechaleś do rowu bo nic na nich nie widziales :p
Nie, to było 3 lata temu , miałem renault19
jak ci sie podobaja lampy mk4 to kup golfa mk4 a nie lampy :p
głupszej rzeczy chyba nie mozna było napisać. Skoro Tobie podobają się SONARy, kup sobie chińskiego Brilliance'a on ma seryjnie sonary
nie ma co dyskutować, a montując lampy ala mk4 to raz, ze tracimy na wygladzie
No widzisz a moim zdaniem tracimy na wyglądzie montując sonary
ograniczamy sie tylko do zwykłych żarowek, bo wsadzanie xenonu jest nierozsądne!
Wsadzanie ksenonów do soczewek też jest nierozsądne, do ksenonu potrzebne są spryskiwacze i samopoziomujące reflektory. Jak Ci sie podoba ksenon, to sobie kup golfa IV z ksenonem fabrycznym.


To tyle czy jeszcze cos wymyslisz
Ostatnio zmieniony pn lip 06, 2009 08:23 przez hepos, łącznie zmieniany 3 razy.



lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » pn lip 06, 2009 16:05

tu nie ma co myślec :) przeciez ksenon wsadzany jest do soczewki ;) a z tymi spryskami to nie jest tak do konca, bo mam vectre c i ma ori fabryczny xenon a sprysków nie posiada. a xenon lepiej świeci a nie ze mi sie podoba !



Awatar użytkownika
hepos
GT Owner
GT Owner
Posty: 292
Rejestracja: czw paź 23, 2008 09:18
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Golf VII
Silnik: CJZA

Post autor: hepos » pn lip 06, 2009 23:23

swieci lepiej ale innym w oczy

generalnie sie nie dogadamy - ja wiem swoje a ty swoje

pozdrawiam koniec OT



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 268 gości